Toitlustamine − einestamise ala

Einestamisala

Looge meeldiv õhkkond vajalike teenuste pakkumiseks, kasutades salvrätte, mis täiendavad teie teemat.

Tutvuge meie soovitustega oma einestamisala jaoks.

Iseteenindus

Iseteeninduse puhul, pakkudes klientidele samal ajal seda, mida nad tahavad, võib hügieenitaseme säilitamine keeruline olla. Taastäitmine, jäätmekäitlus ja ladustamine peavad kulgema nii sujuvalt kui võimalik. Meie nutikate doseerimistoodete sari, kaasa arvatud Tork Xpressnap salvrättide dosaatorsüsteem, on välja töötatud selleks, et teie personal saaks isegi tipptunnil pühendada klientidele rohkem aega ja tagada rahulolu.
Meie soovitused

Täisteenus

Teie kliendid märkavad, kui neile pakutav toitlustamisteenus on iga väikseimagi detaili osas täiuslikkuseni lihvitud. Meie puhastus-, pühkimis- ja desinfektanttooted aitavad teil tagada vaieldamatult kõrgel tasemel hügieeni, kuid õigesti viimistletud nüansid laudadel võivad samuti paljut muuta. Meie salvrättide ja lauanõude valikus on erinevad värvid, kujundused, omadused, suurused ja voltimisviisid. Kõik on disainitud selleks, et toetada einestamiskogemust, mida te soovite luua. Valige salvrätid õhtusöögiks. LinStyle® peene viimistlusega õhtusöögi salvrätid jätavad linase mulje, Nexxstyle reljeefsed salvrätid on luksuslikult kohevad.
Meie soovitused

Drive-in

Toitu kaasa ostvad kliendid tulevad tagasi, kui täidate nende vajadused kiiresti ja usaldusväärselt. Meie drive-in'i tooted aitavad teil suurendada nii efektiivsust kui ka klientide rahulolu.
Meie soovitused