M3-Kitchen-Reflex2018_orginal.jpg

Köök

Köögi, restorani, baari või kohviku hügieeni tagamine ja värskeilmelisena hoidmine on lihtsam, kui saate kasutada pühkimisvahendeid ja lappe, mis on just selleks loodud. Söögiala pühkimisest kuni köögiala puhastamiseni - meie sihtotstarbelised pühkimisvahendid ja lapid aitavad teil iga tööga kindlalt hakkama saada.

Pühkimislapid


Soovitatavad tooted

Päeva jooksul esineb olukordi, kus tuleb teha jooksvaid hooldustoiminguid nagu vee, õli, rasva ja toidujääkide pühkimine – ja loomulikult ka käte pühkimist. Tork Wiping Paper Plus pühkimispaber on mitmeotstarbeline paber, mis sobib ideaalselt vedelike eemaldamiseks mopiga ja käte pühkimiseks.

Tork kesktõmbega jaotur

Tork kesktõmbega jaotur

Artikkel : 659000

Tork Wiping Paper Plus pühkepaber

Tork Wiping Paper Plu...

Artikkel : 101250

Lapid


Soovitatavad tooted

Kiirendage köögiala puhastamistöid, kasutades meie Tork Heavy-Duty puhastuslappe. Need paksud suure imavusega lapid on aktsepteeritud toiduga kokkupuutumiseks ning sobivad suurepäraselt köögiseadmete küürimiseks ja rasva imamiseks. Tänu meie patenteeritud vahu tootmise tehnoloogiale exelCLEAN™ saate professionaalseid tulemusi kiiremini. Jäätmete vähendamiseks kasutage meie Torki volditud pühkimispaberite/-lappide dosaatorit. Ükshaaval doseerimine aitab parandada hügieeni ja piirata tarbimist. 

Tork Folded pühkepaberite/-lappide jaotur

Tork Folded pühkepabe...

Artikkel : 654000

Tork Heavy-Duty puhastuslapp

Tork Heavy-Duty puhas...

Artikkel : 530178

Valige oma tegevusvaldkond

Tork tooted ja teenused teie ettevõttele

Toitlustamine

Külastajatele rahulolutunde pakkumine - nii et nad soovivad teie juurde tagasi tulla - on teie edu võti.' Et aidata teil neid ootusi täita ja isegi ületada, oleme välja töötanud teie äritegevuse olemusel põhinevad tooted ja teenused. Meie ekspertteadmised hügieeni ja tõhususe valdkonnas aitavad teil kiiresti kanda hoolt oma köögi, pesuruumi ja einestamisega seotud vajaduste eest. Nii jääb teil rohkem aega kõige olulisemaks: klientide rahulolu tagamiseks.

Lisateave

Tööstus

Hoidke oma tootmisliin puhta ja toimivana, kasutades meie käepäraseid dosaatoreid ja sihtotstarbelisi lappe. Iga lapp on 100% uus ja valmistatud spetsiaalseks tööülesandeks, kuid on piisavalt mitmekülgne mitmeotstarbeliseks kasutamiseks. Vähendage tööseisakuid, kasutades meie professionaalseid pühkimis-, puhastamis- ja poleerimissüsteeme, mis aitavad kiirendada regulaarset hooldust.

Lisateave

Tervishoid

Tervishoid