Hygiene.tif

Hügieeni suhtes kriitilised pesuruumid

Ristsaastumise ohu vähendamine on teie töökohal kriitilise tähtsusega. Meie õrnatoimelised seebid, nahahooldusveed, desinfektandid ja pehmed rätikud aitavad sagedastel kätepesijatel kaitsta oma käsi, kaitstes samal ajal teisi pisikute eest. Meie täielikku kätehügieeni tootevalikusse kuuluvad ka atraktiivsed käed-vabad automaatsed dosaatorid. Need aitavad vähendada pisikute levikut ja isegi soodustada kasutamist.

Käterätikud


Soovitatavad tooted

Sageda kätepesu tõttu vajavad käed õrna hoolitsust. Meie Tork Matic® Soft rullkäterätikud loovad hea tunde ja võimaldavad kuivatada käsi kiirelt. Rätikud väljutatakse ükshaaval usaldusväärselt meie Tork Matic® dosaatorist, mis on varustatud Intuition™ anduriga, mis tähendab, et puudutate ainult rätikut, mida kasutate. Koos kasutamisel aitavad need tooted kiiresti tagada vajalikku hügieenitaset ja tõhusust, et saaksite pühendada rohkem aega teistele töödele.

Tork Matic® Soft Premium kätekuivatuspaberi rull

Tork Matic® Soft Prem...

Artikkel : 290016

Seep


Soovitatavad tooted

Meie vahuseep ühendab kätepesu ja desinfitseerimise. See on eriti hügieeniline vähese alkoholisisalduse ja ainulaadse koostisega, lõhna- ja värvaineteta seep sagedaseks kasutamiseks ja käte liigse kuivamise vältimiseks. Vähendab nahaärrituse ja allergiliste reaktsioonide ohtu. Koos puutevaba anduriga varustatud dosaatoriga ja kinniste täitemahutitega on hügieen tagatud ja ristsaastumise ohtu saab minimeerida.

Tork vahuseebi jaotur Intuition™-anduriga

Tork vahuseebi jaotur...

Artikkel : 561600

Tork mikroobidevastane vahtseep (biotsiid)

Tork mikroobidevastan...

Artikkel : 520801

Käte desinfektant


Tootesoovitused

Desinfitseerige ja niisutage meie desinfektandi Torki alkogeeliga. See desinfitseerib käsi niisutava vedeliku abil kiiresti ilma veeta, kaitstes nahka. Ja kuna dosaatoril kasutatakse käsihooba, on ristsaastumise oht minimaalne.

Tork vedelseebi jaoturi käsihoob

Tork vedelseebi jaotu...

Artikkel : 560100

Tualettpaber


Parandage hügieeni ja säästke kasutamisel kuni 40% meie Tork SmartOne® süsteemi abil. Ükshaaval salvrätikute doseerimisel puudutate ainult kasutatavat lehte ja tarbimine on minimaalne. Meie avamiskindlad dosaatorid kaitsevad täielikult seadmesse sisestatud rulli. Kasutage täitmiseks meie Tork Advanced klassi kvaliteetseid salvrätikuid, et tagada hügieen probleemivabalt.

Tork SmartOne® Twin Mini valge rulltualettpaberi jaotur

Tork SmartOne® Twin M...

Artikkel : 682000

Prügikast


Soovitatavad tooted

Hea hügieeni säilitamine ei nõua palju aega, kasutades meie lihtsalt puhastatavat suure mahutavusega Torki 50-liitrist prügikasti. See on kaetud kaanega, mis hoiab parema hügieeni tagamiseks jäätmed varjatuna. Neid on lihtne puhastada, tühjendada ja täita meie tugeva ja töökindla Tork Bin konteineri prügikotiga.

Tork 50liitrine prügikast

Tork 50liitrine prügi...

Artikkel : 563000

Tork prügikonteineri prügikott

Tork prügikonteineri ...

Artikkel : 204060

Hügieeniline prügikast


Soovitatavad tooted

Diskreetne Torki hügieeniline prügikast on saadaval ka disainiga, mis ühtib meie ülejäänud dosaatoritega. Torki hügieeniliste prügikastide prügikotid on lihtsalt eemaldatavad ja asendatavad, mis teeb majapidamistööd lihtsamaks.

Tork 5liitrine prügikast

Tork 5liitrine prügikast

Artikkel : 564000

Tork Bin 5-liitrine konteineri prügikott

Tork Bin 5-liitrine k...

Artikkel : 204040

WC-istme puhastaja


Soovitatav toode

Külalistele, kes pööravad hügieenile erilist tähelepanu, pakub Tork WC-istme puhastajaid.

Tork Mini vedelseebi jaotur

Tork Mini vedelseebi ...

Artikkel : 561000

Tork prill-laua puhastaja

Tork prill-laua puhas...

Artikkel : 420302

WC-istme katted


Soovitatavad tooted

Pakuvad täiendavat kaitset, mis parandab hügieeni koos veega allaloputatavate WC-istme katetega. Seinapaigaldusega WC-istme katete dosaator on õhukese disainiga ja sobib seetõttu igasse pesuruumi.

Tork prill-laua katete jaotur

Tork prill-laua katet...

Artikkel : 344080

Tork prill-laua katted

Tork prill-laua katted

Artikkel : 750160