Pesuruum

Pesuruum

Tork büroohügieeni pakett aitab teil suurendada töökoha heaolu igal pool teie ettevõttes, kaasa arvatud pesuruumid. Broneerige hügieenialane nõustamine, et välja selgitada teie jaoks kõige optimaalsem lahendus.

Tooted ja teenused teie pesuruumidele

Varem peeti hügieenitoodete kvaliteedi ja kättesaadavuse tagamist teie pesuruumides tähtsaks. Nüüd on see absoluutselt vajalik. Toodete otsalõppemine ei ole enam vastuvõetav.


Tork büroohügieeni pakett parandab puhastustõhusust, pakkudes suure mahutavusega hügieenilahendusi, mis nõuavad vähem kontrollimist ja teie töötajad saavad neid kiiresti ja lihtsalt hooldada. Kokkuhoitud aega saab kasutada puhastuskvaliteedi parandamiseks teie ärihoone muudes osades. Pakett sisaldab ka Tork PaperCircle lahendust, maailma esimest paberkäterätikute ringlusteenust. See aitab teie ettevõttel üle minna ringmajandusele, saates kasutatud paberkäterätikud tagasi tarbimisahelasse uute pabertoodetena. 

 

Broneerige hügieenialane konsultatsioon

Tehke kindlaks hügieeni parandamise võimalused ja saage konkreetsed soovitused oma büroo jaoks.

Viited

1. Essity poolt läbiviidud ja IVL, Rootsi Keskkonnauuringute Instituudi poolt kinnitatud 2017. aasta olelusringi analüüsi tulemuste põhjal, kus on arvesse võetud välditud protsesse