Hand hygiene.tif

Lihtne tualettruum

Kui teie pesuruume kasutab palju inimesi, vajate kulutõhusaid ja lihtsalt hooldatavaid lahendusi, mille juures on õiged komponendid – vastupidavad hügieenisüsteemid – väga olulised. Ükshaaval väljutatavate rätikute ja salvrätikute dosaatorid aitavad teil piirata tarbimist. Mis veelgi olulisem, meie suuremahulised seebi- ja paberidosaatorite täitetooted tagavad järjepideva teeninduse ilma ressursside kulutamiseta puhastamisele ja hooldusele.

Käterätikud


Soovitatavad tooted

Kuivatage käsi kiirelt, et vältida järjekorra tekkimist ja vähendada kulusid, kasutades neid lihtsaid, kuid tõhusaid käterätikuid. Meie Tork Soft ühekordselt volditud käterätikud pakuvad suurepärast väärtust. Meie Tork Soft ühekordselt volditud käterätikute dosaatoritega piiratakse tarbimist ükshaaval doseerimisega. See aitab teenindada stabiilset külaliste voogu ilma katkestusteta.

Tork Xpress® Multifold käterätijaotur

Tork Xpress® Multifol...

Artikkel : 552000

Tork Xpress® Soft Multifold käterätik

Tork Xpress® Soft Mul...

Artikkel : 100289

Seep


Soovitatavad tooted

Meie Torki pihustatav seep sobib ideaalselt suure külastatavusega pesuruumidesse, mis teenindavad kuni 3000 kätepesu ühe täitmise kohta. Tänu kontrollitud pihustamisele on sellel dosaatoril pikk ja kulusid säästev töötsükkel. Meie Torki seebidosaatorid on tunnistatud lihtsalt kasutatavateks kõigi puhastustöötajate ja külastajate jaoks − isegi kui nende käsi on nõrk. Nende funktsionaalne disain hoiab kulud kontrolli all ja toetab kõigi pesuruumi külastajate head hügieeni.

Torki vedel- ja pihustatava seebi jaotur

Torki vedel- ja pihus...

Artikkel : 560000

Tork Mild vedelseep

Tork Mild vedelseep

Artikkel : 420501

Tualettpaber


Soovitatavad tooted

Vähendage salvrätikute tarbimist kuni 40% võrra, kasutades meie lehthaaval väljutatavat Tork SmartOne™ salvrätikute dosaatorit. See eriti suuremahuline dosaator on tugev ja mõeldud kasutamiseks eriti karmides tingimustes. Tork Advanced kvaliteetsete salvrätikute dosaatorisse lisamine on mugav ja need on väheste hoolduskuludega.

Tork SmartOne® rulltualettpaberi jaotur, valge

Tork SmartOne® rulltu...

Artikkel : 680000

Tork SmartOne® tualettpaberirull

Tork SmartOne® tualet...

Artikkel : 472242

Õhuvärskendustooted


Soovitatavad tooted

Vähendage lõhnu puhastuste vahelisel ajal, kasutades meie kauakestvat kõrgkvaliteetset Tork Citrus õhuvärskendajat. Meie Torki pihustiga õhuvärskendaja dosaatoriga neutraliseerib see kontsentreeritud koostisega aroomiõli lõhnu, jätab õhku meeldiva aroomi ja toimib ööpäevaringselt. Tasemeindikaator annab mugavalt märku täitmisvajadusest. Uuesti täitmine on kiire ja lihtne. Kauakestev õhuvärskus on toimiv ja mõjus.

Tork pihustiga õhuvärskendaja jaotur

Tork pihustiga õhuvär...

Artikkel : 562000

Tork Citrus pihustiga õhuvärskendaja

Tork Citrus pihustiga...

Artikkel : 236050

Prügikast


Soovitatavad tooted

Täiendage oma pesuruumi suure mahutavusega Tork 50-liitrise prügikastiga. Seda on lihtne puhastada, tühjendada ja täita meie tugeva ja töökindla Tork Bin konteineri prügikotiga. Diskreetne Torki hügieeniline prügikast on saadaval ka interjööri sobituva disainiga.

Tork 50 l prügikast

Tork 50 l prügikast

Artikkel : 563000

Tork prügikonteineri prügikott

Tork prügikonteineri ...

Artikkel : 204060