Foodservice_Washroom_original.png

Vau-faktor stiilis pesuruumid

Kui pesuruumi külastamine paneb inimesed sellest rääkima, paistab teie disain järelikult silma. Kas tahate sellega oma ettevõtte kohta midagi öelda ja jätta kestva mulje? Meie Wow Factor Style tooted täiendavad luksusliku pesuruumi suurepärast materjalikasutust ja kvaliteetset viimistlust nii, et disain pimestab kõiki. Erandlik hoolitsus klientide eest algab siit.

Käterätikud


Soovitatavad tooted

Iga detail loeb, kui soovite jätta suurepärast muljet. Meie Tork Premium klassi käterätikutega, mis on varustatud QuickDry(TM) funktsiooniga, tunnevad teie külalised end poputatutena. Nende külluslik suurus, pehmus ja kiire imamisvõime loovad luksusliku tunde. Tork Xpress™ volditud käterätikute dosaator paneb täiusliku punkti kõrgemasse kvaliteediklassi kuuluvate toodete valikule. See Image Design tootesarja kuuluv õhuke ja diskreetne toode annab teie pesuruumile ajatu ilme.

Tork Xpress® Multifold käterätijaotur

Tork Xpress® Multifol...

Artikkel : 460004

Tork Xpress® Extra Soft Multifold käterätik

Tork Xpress® Extra So...

Artikkel : 100297

Tualettpaber


Soovitatavad tooted

Õige mulje jätmiseks soovitame meie Tork Soft salvrätikute kvaliteeti. Kasutage meie Tork Mini Jumbo salvrätikute dosaatorit kooskõla loova kaasaegse disaini tunnetamiseks. See on piisavalt suur, et paber alati teie külaliste jaoks käepärast oleks.

Tork Mini Jumbo rulltualettpaberi jaotur

Tork Mini Jumbo rullt...

Artikkel : 460006

Tork Soft Mini Jumbo Premium rulltualettpaber

Tork Soft Mini Jumbo ...

Artikkel : 110253

Õhuvärskendustooted


Soovitatavad tooted

Esmamuljed on kõige tähtsamad. Osutage külalislahkust oma külalistele Tork Citrus õhuvärskendaja meeldiva lõhnaga pesuruumis. Meie spetsiaalse koostisega kõrgkvaliteetne aroomiõli doseeritakse diskreetselt Torki pihustiga õhuvärskendaja dosaatorist. See annab õhule kauakestva värskuse, neutraliseerides lõhnu ja pakkudes meeldivat pesuruumiga seotud emotsiooni igas mõttes.

Tork pihustiga õhuvärskendaja jaotur

Tork pihustiga õhuvär...

Artikkel : 256055

Tork Floral pihustiga õhuvärskendaja

Tork Floral pihustiga...

Artikkel : 236052

Prügikast


Soovitatavad tooted

Täiustage pesuruumi ilmet ja lisage sellele mugavust, kasutades meie suure mahutavusega Torki 40-liitrist prügikasti. Selle atraktiivne disain jätab jäätmed silmale varjatuks, et keskkonda meeldivamaks muuta. Seda on lihtne puhastada, tühjendada ja täita meie tugeva ja töökindla Tork Bin konteineri prügikotiga.

Tork prügikast 50 l

Tork prügikast 50 l

Artikkel : 460011

Tork prügikonteineri prügikott

Tork prügikonteineri ...

Artikkel : 204060

Hügieeniline prügikast


Soovitatavad tooted

Diskreetne Torki hügieeniline prügikast sobitub hästi teiste dosaatorite disainiga. Torki hügieeniliste prügikastide prügikotid on lihtsalt eemaldatavad ja asendatavad, mis teeb majapidamistööd lihtsamaks.

Tork 5 l prügikast

Tork 5 l prügikast

Artikkel : 564008

Tork Bin Advanced 5-liitrine konteineri prügikott

Tork Bin Advanced 5-l...

Artikkel : 204030