BurgerProject Landscape.jpg

Ühtne projekt – jätkusuutlikkus, disain ja maitse

Neil Perry ettevõttest Rockpool Group on loominguline kokk, kellel on tugev eetika keskkonnaküsimustes seoses toiduga, mida ta hangib, ja tarnijatega, keda valib. Nüüd, inspireerituna edust, mis on saanud osaks tema ettevõtetele Rockpool Bar ja Grill Burger, on Neil ja tema kaastöötajatest direktorid Trish Richards ja David Doyle otsustanud tutvustada burgerit oma uues Sydney gurmeekohas Burger Project.

Rockpooli arendusjuht Michael Clift, kes jagab oma aega Rockpool grupi restoranide vahel, selgitab: „Tork® Xpressnap® sobib Rockpooli pühendumusega jätkusuutlikkusele. Valisin Burger Projectile Tork Xpressnapi selle dosaatori puhta esteetika, kvaliteedi, soodsuse ja loomulikult säästlikkuse tõttu. Dosaatoreid on lihtne kasutada ja uuesti täita ning need sobivad hästi meie keskkonda. Lisaks sellele vähendab ükshaaval doseerimine jäätmeid ning on hea nii keskkonnale kui ka kasumile.“ Ja vaevalt on see väga üllatav, et Burger Projecti pakendid on komposteeritavad ning klientidel soovitatakse jäätmeid ja taasringlusse suunatud materjale sorteerida.
 
Uues Burger Projecti söögikohas World Square'il on meeldiv industriaalse aktsendiga õhkkond, kus segunevad betoon, soe hall puit, julge graafika ja peen kaasaegne mööbel. Tork Xpressnap letile paigutatavad dosaatorid sobivad oma kohale hästi ja need osteti arhitekti soovitusel.
 
Tork Xpressnap Ad-a-Glance funktsioon koos vahetatavate reklaampaneelidega sobib täiuslikult päeva- või nädalapakkumistest teavitamiseks. Michael ütleb: „Me kasutame paneele ka oma logo jaoks dosaatori ülaosas.“
Ja salvrätikute valik? „Eelistame Natural salvrätikuid, mis on 100% ümbertöödeldavad.“ 
 
Käte hügieeni tagamiseks köögis on Michael valinud Torki vahuseebi dosaatorid ja FSC® sertifitseeritud Tork Xpress® käterätikud. „Kasutame Tork seepi selle antimikroobsete omaduste tõttu ja nii seebi kui ka käterätikute dosaatorite täitmine on väga lihtne.“   
 
Michael ütles kokkuvõtteks: „Torkil ja Burger Projectil on ühesugune pühendumus jätkusuutlikkusele.“ Ja see on pühendumine kõiges.

Ükshaaval paberit väljutavad dosaatorid võimaldavad vähendada jäätmeid ning see on hea keskkonnale ja kasumile.

Michael Clift

Arendusjuht, Burger Project, Rockpool Group