Riitta Hynninen, tegevjuht, HopLop

Alati valmis suurt survet taluma

Räpased ja ülerahvastatud tualettruumid on suure külastatavusega kohtade probleem nr 1. Tork PeakServe® käterätijaoturid, mis tagavad ladusa kasutajakogemuse, on kavandatud kõige tihedama külastatavusega tualettruume silmas pidades. See jätab teie külastajatele aega meeldivate emotsioonide kogemiseks ürituse toimumispaigas, vähendades samal ajal puhastustöötajate meelehärmi. Lugege, kuidas tänu Tork PeakServe lahendusele jätkub käterätte isegi kuni tuhandele külastajale päevas siseruumides paiknevas rahvarohkes HopLopi tegevuspargis.


Tork PeakServe käterätijaoturite kasutamine siseruumides paiknevates rahvarohketes HopLopi tegevusparkides

Soome HopLopi seiklusparke külastab aastas tervelt 1,6 miljonit klienti ja iga päev viibib igas pargi 22 tegevuskohas umbes 200 külastajat. Tippaegadel, näiteks nädalalõpus, võib ühte parki saabuda tuhat külastajat päevas.
 
Aastatel 2017 ja 2018 uuendati kõiki HopLopi parke. Tork PeakServe®-i käterätijaoturid – kavandatud spetsiaalselt suure külastajate arvuga kohtade jaoks – paigaldati renoveerimise ajal igasse asukohta. „Meie kliendid ootavad lisaks mängurõõmu täis päevale, et HopLopi tegevuskohad oleksid korras ja mugavad. Tualettruumid peavad olema puhtad ja hästi varustatud mähkmevahetuskohtade, seebi ja käterättidega,“ selgitab Riitta Hynninen, HopLopi tegevjuht.
 
Tork PeakServe®-i abil säästetakse Raisio HopLopi pargis puhastustöötajate aega
 
HopLop avas oma seni suurima pargi Soomes 2018. aastal. Raisios asuva pargi 4200 ruutmeetrit on tulvil põnevaid ja kaasakiskuvaid džungliteemalisi seiklus- ja liuradu ning batuute, seal on ka hiiglaslik labürint. Pargis on peale avamist käinud arvukalt külastajaid, eriti nädalavahetustel, kui külastajaid oodatakse hommikust alates kuni sulgemiseni. „Tork PeakServe®-i lahendusega ei pea te muretsema käterättide otsa saamise pärast. Jaoturite taastäitmisest hommikul piisab kindlustundeks, et käterätte jätkub terveks päevaks, isegi kõige kiirematel päevadel,“ ütleb Kaisa Niemi, HopLopi pargijuht Raisios.
 
„Tork PeakServe®-i jaoturites, mida me kasutame, ei lõpe paber ootamatult, ja lisaks sellele näevad jaoturid head välja. Meie koristajad tunnevad samuti, et jaotureid on lihtne taastäita.“ Tork PeakServe®-i käterätijaoturid on kavandatud HopLop-boy-drying-hands_square.jpgtiheda kasutusega pesuruumide jaoks, kus kliendid eeldavad ladusat teenust. Jaotur mahutab korraga üle 2000 käteräti ja taastäitmine kokkusurutud täitepakkidega toimub kiiresti. Jaotur väljastab üheainsa käteräti korraga, seetõttu kestavad käterätid kauem, vältides samal ajal prügi pudenemist põrandatele. Tork PeakServe® võimaldab töötajatel keskenduda puhastamisele, mitte käterätijaoturite taastäitmisele. Niemi on märganud, et Tork PeakServe® lühendab tualettruumide puhastamiseks vajalikku aega. „Ilma Tork PeakServe®-i lahenduseta tuleb tavalisi käterätijaotureid kiiretel päevadel, kui töötajad on juba niigi väga hõivatud, üsna tihti uuesti täita. Tualettruumide teenindusstandard on heal tasemel, sest käterätid ei saa otsa.“

Tork PeakServe lahendusega ei ole teil vaja muretseda käterättide otsa saamise pärast. Jaoturite taastäitmisest hommikul piisab, et käterätte jätkuks terveks päevaks, isegi kõige kiirematel päevadel.

Kaisa Niemi

Pargijuht, Raisio HopLop

Võta meiega ühendust

Uurige järele, kuidas meie murranguline käterätiväljastus võib aidata teie külastajate tualettruumi kogemust parandada.

Helistage meile otse:

+372 671 15 00

Proovige

Registreeruge Tork PeakServe’i tasuta prooviperioodiks®

Võtke meiega ühendust tasuta proovimisvõimaluse taotlemiseks, et teada saada, kuidas Tork PeakServe® võib paranda teie suure külastatavusega puhkeruumiga seotud kogemust.

Palun sisestage eesnimi
Palun sisestage perekonnanimi
Palun sisestage õige e-posti aadress
Sisestage telefoninumber
Palun valige oma töövaldkond
Palun valige oma ametikoht
Palun sisesta ettevõtte nimi
Sisestage aadress
Sisestage sihtnumber
Sisestage linn
Sellel vormil on vaja esitada teie kontaktandmed, et saaksime vastata teie päringule e-posti teel. Tutvuge meie kasutustingimuste ja isikuandmete kaitse põhimõtetega, et saada üksikasjalik ülevaade, kuidas me kaitseme ja haldame teie esitatud andmeid.
Palun kinnitage, et te olete lugenud isikuandmeid ja kasutustingimusi käsitlevat teavet
Palun märkige recapthca