LaplandHotel_HRC_Original_5200x3500.jpg

Müstiline Lapimaa kohtub suurlinna saginaga

Lapland Hotel Tampere võimaldab teil nautida Lapimaa müstilisust suurlinna südames.

Lapland Hotels avas oma esimese hotelli põhjapöörijoonest lõuna pool septembris 2015. Hotellikett soovis lõunasse laieneda, ja Tampere pakkus elavat suurlinnakeskkonda arvukate ürituste, messide ja puhkusereisidega. Hotelli asukoht on suurepärane, Tampere Halli ja raudteejaama vahetus läheduses.
 
Hotelli 141 toa kujundus toob esile Lapimaa maagia, ühendades tumedad värvid ja luksuslikud materjalid.
 
Kõik algab selgest visioonist
LaplandHotel_HRC_2_article_300x300.jpg
Hotelli teema oli selge algusest peale, sest Lapimaa tekitab inimestes positiivseid seoseid. Lapimaa on hotelli sisekujunduse kaudu läbimõeldult Tamperesse toodud. Lisaks sisekujundusele kajastub sama teema ka konverentsi- ja hotelliruumides ning restorani Dabbal menüüs, ütleb Janne Mönkkönen, Lapland Hotel Tampere peadirektor. Toad on kujundatud omanäoliselt, et rahuldada nii äri- kui ka puhkusereisijate nõudlikku maitset. Restorani menüü pakub puhtaid Lapimaa maitseid.
 
Jaana Ekman disainibüroost Visionary Design Partners vastutas kujunduse eest, renoveerimisega tegeles Lapland Hotels ise.
 
Ühendatud praktilisus ja elegants
Elegantne ja õdus kujundus on omane ka sanitaarruumidele. Materjali valik tagab, et seadmed jäävad puhtaks ja näevad puhtad välja. Funktsionaalse kujunduse saavutamiseks peab olema piisavalt ruumi, et puhastamine oleks lihtne ja seadmeid saaks hõlpsasti kasutada ja hooldada. Õige kujundus loob harmoonia ilma liigse kontrastita. Stiili kõrval on meile samuti oluline, et sanitaarruume oleks kerge puhtana hoida. Seadmeid kasutavad mitte üksnes hotelli külastajad, vaid ka restorani ja konverentsisaali kliendid – seetõttu peavad need olema ühtaegu otstarbekad ja stiilsed, ütleb Mönkkönen.
 
 
LaplandHotel_HRC_4_article_300x200.jpg

Tork Image Design™ jaoturid kesksel kohal
Hotellile valitud roostevabast terasest Tork Image Design™ jaoturid kujundati kõrgetasemelise keskkonna jaoks. Professionaalsed jaoturid on väga töökindlad ja stiilse disainiga. Tork kaubamärgi uus tootesari sobis meile täiuslikult, nii funktsionaalsuse kui ka välimuse seisukohast. Koostöö firmaga sujus hästi ja meile esitati aktiivselt ettepanekuid, mis olid meie ruumide ja keskkonna jaoks õiged. Samuti vastavad tooted hästi meie vajadustele, toimivad hästi ja on kvaliteetsed, jätkab Mönkkönen.
  
Palun tutvuge inspiratsiooni saamiseks meie näidistoaga www.torkimagedesign.com
 
Eraldi link arhitektidele:

Te saate Tork Image Design jaotureid vaadata BIM objektidena. See hõlbustab jaoturitega töötamist ja võimaldab teie hügieeniruumide kavandid kuvada ruumiliste mudelitena.