Sjomagasinet_Original_5200x3500.jpg

Restoran Sjømagasinet – sensatsioonilised mereannid rõhuasetusega kujundusele

Restoran Sjømagasinet Tjuvholmenis, Oslos on mereande pakkuv kulinaariakeskus, kus tähtsustatakse sisekujundust. Seetõttu valis Sjømagasinet Tork auhinnatud jaoturisarja Image Design.

Sjomagasinet_article_a_300x200.jpg
 
Mainekas Sjømagasinet Tjuvholmenis on nii toitlustusasutus, kala ja mereandide müügikoht kui ka kokanduskursuste korraldaja. Keskus asub hingetuks võtvalt kaunis järveäärses kohas, päike peegeldumas vabalt merepinnalt restorani lakke, kujundades loodusliku valgusmängu, mis veelgi rõhutab mereteemat. Disainibüroo Radius Design arhitektile Thomas Nessile tehti ülesandeks kujundada Sjømagasinet, mõeldes külastajate soovidele.  Võttes lähtepunktiks mere ja ebaühtlase merepõhja, on restorani kõiki ruume ilmestatud modernse jaoturisarja Tork Image Design mudelitega.
 
Sjomagasinet_article_c_300x300.jpg
Image mudelil on lihtne ja ajakohane välimus ja see sobib restorani kõikide aladega, alates söögisaalidest ja köögist ning lõpetades puhkeruumidega. See tagab sisustuse järjepidevuse, mis on meie jaoks tähtis. Tahtsime koostöös Thomas Nessiga saavutada, et sisustus peegeldaks Sjømagasinet’i kui mereandide keskuse olemst, ütleb restorani Sjømagasinet abikokk Frode Laupsa.
 
Auhinnatud kujundus
Sjomagasinet_article_b_200x300.jpgTork peab uusi tooteid arendades tähtsaks praktilisust, hügieenilisust ja välimust. SCA poolt Tork jaoks aastal 2015* läbi viidud küsitluses pidas ainult kuus vastajat kümnest restorani pesuruumides olevate toodete kvaliteeti oma ootustele vastavaks. See andis tõuke jaoturisarja Tork Image Design loomiseks ning tulemuseks on elegantne jaoturisari, mis arendati välja spetsiaalselt  kujundusele orienteeritud alade jaoks. Image Design võitis 2015. aastal CMS Purus auhinna, seda antakse välja kujunduse, funktsionaalsuse ja uuenduslikkuse eest. Pildiallkiri: Tork Image Design avatud köögis, mis on ühendatud restorani ja koolitusruumidega.
 
BIM-objektid on teie kujunduse jaoks valmis
Selleks, et teil oleks lihtne Tork Image mudeleid oma kujundusprojekti sulandamine, on jaoturid kättesaadavad BIM-objektidena ArchiCAD, AutoCAD, Sketchup ja Revit formaadis.
 
Tegutsege:
 
Faktid Tork Image Design mudelite kohta:
- Auhinnatud Tork Image Design roostevabast terasest viimistlusega
- Välja töötatud kujundust oluliseks pidavate alade jaoks; bürood, hotellid, spaad ja restoranid
- Saadaval nii anduritega töötavad kui käsitsi kasutatavad jaoturid
 
Faktid Sjømagasinet keskuse kohta:
- Mereandide restoran ja külastuskeskus, mis avati 2009
- Kujundus arhitektilt Thomas Ness v / Radius Design
- Menüü sisaldab lõunasööki, a la carte valikut ja komplekteineid
- Värskete meresaaduste müük oma mereandide letist
- Korraldab kulinaariaseminare ja konverentse
 
 
* Küsitlus korraldati seoses Google Glass eksperimendiga, mille SCA Tork jaoks korraldas. Katses jälgiti restoranis viibivate külastajate silmade liikumist ja nende tähelepanu püüdvaid objekte. Eksperimendi  järel saadeti küsimustikud 3 000 Euroopa küsitletavale, et saada kinnitust katse põhjal tehtud järeldustele.