Testimonials_Essential_original.jpg

Üks test, mida igaüks oli valmis tegema

Lapsikud tembud osutusid inspiratsiooniallikaks nädalatepikkusele testimisele. Tudengid, õpetajad, administraatorid ja hooldajad on valmis muutuseks.

Test läbiti hiilgavalt: Wiehli põhikoolis ja Bielsteini hariduskeskuses on tualettruumid varustatud tualettpaberi süsteemidega Tork SmartOne®.
 
Halvad hügieenitingimused koolis ei ole just ennekuulmatu nähtus. Rikutud tualetikabiinid, ummistunud torud ja maha visatud tualettpaberid põhjustavad peavalu paljudele. Tualettpaberiga ummistunud WC-potid ja kanalisatsiooni üleajamine oli osaks igapäevasest elust nii Wiehli keskkoolis kui ka kohalikus põhikoolis — kuni selleni välja, et lapsed pidid tualettpaberi saamiseks isiklikult majahoidja poole pöörduma. Kooli juhtkond otsustas, et selline olukord lihtsalt ei saa nii jätkuda ja võttis testimiseks kasutusele süsteemid Tork SmartOne®, alternatiivina tavalistele rulltualettpaberi dosaatoritele. Selle dosaatori täiesti kinnine korpus paneb piiri lapselikele vempudele, kuna paber püsib kindlalt lukustatud sisemuses. See ei ole mitte ainult hügieeniline, säästlik ja vandalismi takistav; tavaliste dosaatorsüsteemidega võrreldes vähendab see ka paberi tarbimist kuni 40%. Lapsed saavad haarata ainult ühe paberilehe korraga. See teeb tualettpoti tahtliku ummistamise märksa keerulisemaks ja takistab tualettpaberi liiga suures koguses välja tõmbamist. Koolid olid vandalismikindlate ja säästlike dosaatorite testimistulemustega nii rahul, et varustasid kõik oma pesuruumid Tork tootevalikusse kuuluvate seadmetega. Lisaks tualettpaberi dosaatoritele SmartOne® kasutavad koolid ka rulltualettpaberi dosaatoreid Tork Matic® ja Tork vedelseebi dosaatoreid.
 
Süsteem, millel on palju eeliseid
 
“See ümberkorraldus on olnud kasulik ühteviisi nii õpilastele kui ka koolidele,” ütlevad koolide juhtkonnad. “Suletud dosaatorid võimaldavad meil tagada koolide tualettruumide varustatuse, kartmata, et kogu paber jälle WC-potis lõpetab. See muudab üldiselt ka tualettruumi külastamise õpilaste jaoks taas tsiviliseeritumaks.” Otsuse langetamisele aitas kaasa ka märkimisväärne sääst vajaminevate koguste vähenemise ja paranenud hügieeni ja puhtuse näol. Rätikute ja seebi dosaatorid, mida testiti, osutusid samuti nende olude jaoks sobivaks lahenduseks. Rulltualettpaberi dosaatorid Tork Matic® andsid hügieenilisuse ja säästlikkuse osas häid tulemusi, väljutades lehti ükshaaval, samal ajal kui valitud Tork vedelseebi dosaatorid paistsid silma vastupidava disaini ja suure mahutavusega. Kokkuvõttes: uus lahendus vähendab vandalismi ja kulusid, parandades samal ajal hügieeni ja kõigi osapoolte rahulolu, alates õpilastest ja kooli juhtkonnast kuni majahoidjate ja koristajateni, kelle töö muutub tänu nendele uutele süsteemidele märgatavalt lihtsamaks.
 
1 Arvud on saadud siseuuringust Euroopa riikides, mis hõlmas 7729 külastajat. Standardne dosaator Lotus Professional® Maxi Jumbo võrrelduna kahe rulliga dosaatoriga SmartOne® Mini. Vähenemine arvutati kasutatud ruutmeetritelt.

Suletud dosaatorid võimaldavad meil tagada koolide tualettruumide varustatuse, kartmata, et kogu paber jälle WC-potis lõpetab.

Wiehli algkool, Weihl, Saksamaa