Marylandi ülikool

Tagage hea akadeemiline keskkond igal kellaajal

Käterättide pidev saadavalolek nõuetekohase kätehügieeni tagamiseks aitab luua positiivse tualettruumi kogemuse ning näitab kooli pühendumist õppurite ja teaduskonna heaolule. Tork PeakServe kindlustab käterättide kättesaadavuse 24/7 ja tagab sel viisil nõuetekohase kätehügieeni, vähendades ristsaastumise ohtu ja haigustest tingitud puudumisi. Vaadake, kuidas Tork PeakServe aitab kaasa 96 õppehoonest ja 13 spordirajatisest koosneva Marylandi ülikoolilinnaku üsna keerulisele hooldusele!

Tork PeakServe tähistab uut peatükki kinnisvarahoolduses

Marylandi ülikooli College Parki kinnisvarahooldusrühmal, kes peab puhastama üle 557 418 m² pinda, kaasa arvatud 96 õppehoonet ja 13 spordirajatist, tuleb täita tööülesandeid, mis ei kuulu just kergete kilda. 1856. aastal asutatud ülikool on aastatega kasvanud ja on nüüd koduks rohkem kui 41 000 õppurile ja peaaegu 5000 teaduskonnale. Nende hooned peavad olema väga heas seisukorras, et täita üha kasvava linnaku nõudmisi. Siin tegutseb Maryland Terrapins, korraldades spordiüritusi 13 spordirajatises ja rahuldades linnaku sportimisvajadusi. Erinevaid hooneid ja nõudmisi haldav Marylandi ülikooli tiim otsis süsteemi, mis parandaks tõhusust ja pakuks samal ajal lahendust, mis toimiksid kõikjal, alates õppehoonetest kuni jalgpallistaadionini. Nad on Tork PeakServe®-i abil muutnud oma puhkeruumid puhtamaks ja vähendanud töö hulka, mida nende hooldustöötajad peavad tegema.

Vähem kontrollimisi, vähem probleeme

Terrapinsi jalgpallimeeskonna kodumängu ajal võib ülikool vastu võtta üle 54 000 külastaja, mis esitab puhkeruumidele kõrgeid nõudmisi. Spordirajatiste juht Thomas Saunders avaldas, et enne Tork PeakServe’i kasutuselevõttu puutus hooldusrühm kokku rea probleemidega oma püüdluses jätta külastajatele puhkeruumist positiivne mulje. „Me pidime enne iga mängu iga jaoturi puhul otsustama, kas riskida jaoturi tühjaks saamisega keset mängu või asendada osaliselt kasutatud rull tervega, tekitades juurde jäätmeid ja kulu. Kui jaoturid said mängude ajal tühjaks, muutusid külastajad pahaseks, sest tekkisid järjekorrad ja puhkeruumis viibimise aeg pikenes,“ ütles Saunders. 

Tork PeakServe aitas tiimil vähendada jäätmete üldkogust, halvendamata külastajakogemust. Selle asemel nad hoopis saavutasid külastajate suurema rahulolu, vähendades paberi lõppemise juhtumeid, lastes töötajatel täita iga jaoturi enne ürituse algust, ilma jaoturisse jäänud toodet ära viskamata. „Jaoturi täitmise võimalus mis tahes ajal on olnud minu tiimi ja minu jaoks tõeline võit, sest me ei pea enam nii palju muretsema vahendite lõppemise pärast ürituse ajal,“ ütles Saunders.

Võit töötajate jaoks igal juhul

Bob-Pils.jpg

„Üks suuremaid takistusi mis tahes puhkeruumi korralduse ulatusliku muutmise puhul on igapäevaselt toodet käsitsevate töötajate toetuse saavutamine,“ mainis Saunders. Kuna ettevõttel on üle 165 korrashoiuga tegeleva töötaja, on sellise ülemineku korraldamine ja kogu tiimi jaoks töökindla süsteemi leidmine otsustava tähtsusega. Bob Pils, direktori abi ehitusteenuste alal, teatab, et Tork PeakServe on saanud kasutuslihtsuse tõttu töötajate ülekaaluka toetuse. „Me ei ole saanud oma Tork PeakServe’i kasutavatelt töötajatelt ühtegi negatiivset märkust. Tiim on mõistnud, et nad saavad ruumidesse kandepakiga lihtsamalt rohkem täitetooteid kohale toimetada ja nad kummardavad põrandalt jäätmeid korjates vähem, sest PeakServe ei rebi paberist tükikesi,“ ütles Pils. Lisaks sellele on tiim teatanud, et säästab vähema arvu liikuvate osade ja väiksemate eksimisvõimaluste tõttu aega, mis võimaldab neil keskenduda muudele ülesannetele. 

„Meie eesmärk on kindlustada, et iga õppur, teaduskonna liige ja külastaja saaks linnakus viibides parima võimaliku kogemuse ja puhkeruumid on selle kogemuse osaks. Tork PeakServe on meil võimaldanud olukorda veelgi parandada, vähendades samal ajal meie muret paberi otsa saamise, puhkeruumi puhtuse ja paljude muude probleemide pärast, mida käterätijaoturid meile põhjustavad,“ ütles Pils. „See on meie töötajate jaoks positiivne samm õiges suunas.“

Tiim on aru saanud, et nad peavad põrandalt jäätmeid koristades vähem kummardama, sest PeakServe ei rebi paberist tükikesi.

Bob Pils

Direktori abi ehitusteenuste alal, Marylandi ülikool

Võta meiega ühendust

Uurige järele, kuidas meie murranguline käterätiväljastus võib aidata teie külastajate tualettruumi kogemust parandada.

Helistage meile otse:

+372 671 15 00

Proovige

Registreeruge Tork PeakServe’i tasuta prooviperioodiks®

Võtke meiega ühendust tasuta proovimisvõimaluse taotlemiseks, et teada saada, kuidas Tork PeakServe® võib paranda teie suure külastatavusega puhkeruumiga seotud kogemust.

Palun sisestage eesnimi
Palun sisestage perekonnanimi
Palun sisestage õige e-posti aadress
Sisestage telefoninumber
Palun valige oma töövaldkond
Palun valige oma ametikoht
Palun sisesta ettevõtte nimi
Sisestage aadress
Sisestage sihtnumber
Sisestage linn
Sellel vormil on vaja esitada teie kontaktandmed, et saaksime vastata teie päringule e-posti teel. Tutvuge meie kasutustingimuste ja isikuandmete kaitse põhimõtetega, et saada üksikasjalik ülevaade, kuidas me kaitseme ja haldame teie esitatud andmeid.
Palun kinnitage, et te olete lugenud isikuandmeid ja kasutustingimusi käsitlevat teavet
Palun märkige recapthca