Me toome teie paberi Tork PaperCircle® abil tagasi

Tork PaperCircle® on maailma esimene ringlusteenus paberkäterättide ümbertöötlemiseks. Aitame teie ettevõttel saada ringlusteenuse pakkujaks tarbimisahela sulgemise kaudu – töödeldes kasutatud paberkäterätid ümber uuteks olmepaberist toodeteks. Hetkel teostame edukalt Tork PaperCircle® pilootprojekte Saksamaal ja Hollandis.

TOL_PaperCircle1_445x314.jpg  

Sulgeme tarbimisahela koos
Kõikjal maailmas liigutakse ringmajanduse suunas. Liikumapanevaks jõuks on nii kasvanud tarbijateadlikkus kui ka valitsuse algatused, näiteks Euroopa Liidu ringmajanduse pakett. Ettevõtted sulgevad tarbimisahelaid igal äritegevuse tasandil. Globaalselt, kohalikul tasandil, kontoris, isegi pesuruumis. Ka Tork aitab kaasa, sulgedes professionaalsete hügieenitoodete tarbimisahela.
Seetõttu oleme loonud Tork PaperCircle – maailma esimese ringlusteenuse paberkäterättide ümbertöötlemiseks. Tork PaperCircle on täislahendus teie jäätmete vähendamiseks ja teie süsiniku jalajälje vähendamiseks 40% võrra, kujutades endast olulist sõnumit teie töötajatele ja külastajatele.
 
TOL_PaperCircle2_445x314.jpg  
 
Mida teie sellest saate?
Tork PaperCircle vähendab jäätmeid, et teil oleks lihtsam jätkusuutlikkuse eesmärke täita –  käterättide tarbimise süsiniku jalajälg väheneb 40%. Tork PaperCircle aitab teil edastada oma töötajatele ja külastajatele olulise sõnumi jätkusuutlikkuse kohta.
 

recycle.jpg Sulgege tarbimisahel
tagades, et kasutatud paberkäterättidest saaksid jäätmete asemel uued ümbertöödeldud paberist tooted
 
globe.jpg Jõudke jäätmete ja süsiniku jalajälje vähendamise eesmärkideni,
et teie ettevõte oleks jätkusuutlikum ja ringlusteenuse pakkuja
 
graph.jpg Näidake oma pühendumist
jätkusuutlikkusele, kogudes statistilisi andmeid ja tagasisidet, mida kasutada edasises teabevahetuses
 
eye.jpg Tõmmake tähelepanu
oma jätkusuutlikkuse initsiatiividele läbi loova suhtlemise pesuruumis, mis põhineb innustamisel ja käitumisteadusel
 

Kuidas Tork PaperCircle töötab
Nii töötab teenus praktikas. Meie pühendunud meeskond toetab teid ettevalmistusetapis, juurutamisel ja edasisel kasutusel, et tagada sujuv ja tõhus üleminek ringmajandusele.
 
  1. Teie külastajad ja töötajad kasutavad pesuruumi tavapäraselt, kuid nad viskavad paberkäteräti pärast kätekuivatamist eraldi prügikasti – sildid pesuruumis teevad selle lihtsaks ja endastmõistetavaks.
  2. Koristajad tühjendavad prügikastid tavapäraselt, kuid hoiavad käterätte eraldi kärus – me tagame teile selleks muudatuseks vajaliku väljaõppe ja juhised
  3. Meie ringlussevõtu partner korjab paberkäterätid kokku ja toob need kohalikku Essity tehasesse
  4. Essity tehas töötleb paberkäterätid ümber uuteks pehmest paberist toodeteks
  5. Teie kasutatud paberkäterätid jõuavad tagasi tarbimisahelasse uute pabertoodetena
 
“Me vähendame ringlussevõtu  abil oma süsiniku jalajälge ning kaasatud ärihooned toodavad umbes 20% vähem jäätmeid. Tork PaperCircle teeb meist ümbertöötlemise teerajaja Saksamaa ettevõtete seas,” ütleb Dirk Middelmann, ärikinnisvarahaldus, Commerzbank.
 
 
*Essity Tork poolt läbiviidud ja IVL Rootsi Keskkonnauuringute Instituudi poolt kinnitatud 2017. aasta elutsükli analüüsi (LCA) tulemused, kus on arvesse võetud välditud protsesse.

Vähemalt 40% väiksem süsiniku jalajälg võrreldes praegu kasutatavate jäätmekäitluslahendustega

“Hoonetes tekib umbes 20% vähem jäätmeid”