Püsige juhtpositsioonil koos ettevõttega Tork

Ühinege meiega Interclean messil 15.-18. mail Amsterdamis ja omandage kogemus, kuidas säilitada juhtpositsioon meie viimaste innovatiivsete lahenduste abil.

Mis määrab tuleviku koristamise?

Interclean1.jpg
Tuleviku koristamine peab ületama tänased väljakutsed. Kõige raskemate seas on tööstusharu jaoks suurte komplekssete asutuste haldamine ning suurte rahvahulkade teenindamine kõrge külastatavusega kohtades.
 
Me toome Interclean 2018 üritusele kolm pöördelist uuendust, mis aitavad teil ekstreemsete väljakutsete puhul jääda juhtpositsioonile ning teenindada enesekindlalt tuhandeid külastajaid. Tere tulemast Tork® boksi kogema, milliseid lisavõimalusi annavad teile Tork kõige uuemad innovatsioonid.

Olge valmis rahvast vastu võtma Tork PeakServe® lahendusega

Kuidas oleks, kui te suudaksite ladusalt teenindada 50 000 spordifänni, kes külastavad poolajal pesuruumi? Suurte rahvahulkade teenindamine on ettevõtete jaoks oluline, kuid see esitab ka äärmuslikke väljakutseid puhastuse korraldamisele. Tork PeakServe® on esimene uus pehme paberi kätepühkimissüsteem 20 aasta jooksul ja võimaldab teil enesekindlalt suuri rahvahulki teenindada. Sellel on 250% suurem mahutavus kui standardsel volditud käterättide süsteemil ning seda saab igal ajal kaks korda kiiremini taastäita. Külastage Tork boksi, et näha, kuidas see töötab.
PeakServe_video-thumbnail-arena.png

Sulge tarbimisahel Tork PaperCircle® abil

Mis oleks, kui saaksite vähendada oma paberkäterättide tarbimise süsiniku jalajälge 40% võrra? Tork PaperCircle® on maailma esimene ringlusteenus paberkäterättide ümbertöötlemiseks. Me toome teie paberi uuesti tagasi, sulgedes pehmest olmepaberist hügieenitoodete tarbimisahela. Tere tulemast Interclean’ile kogema, kuidas see aitab teil jääda juhtpositsioonile klientide kasvavate  jätkusuutlikkuse ootuste osas, ning laiendada äritegevust.
Tork_PaperCircle_video_thumbnail_orginal.jpg

Tork Interclean

Interclean_stand.png

Külastage Tork boksi

Nagu alati leiate meid 10. halli messiboksist 10.101. Tulge lihtsalt värske kohvi ja saiakeste lõhna peale. Boksist leiate pöördelised Tork innovatsioonid, mis aitavad teil jääda juhtpositsioonile äärmuslikke väljakutseid esitavates kõrge külastatavusega kohtades.
Interclean_greensymbol.jpg

Külastage ettevõtet Tork Waste Management Hall’is (Jäätmemajanduse hall)

Interclean 2018 messil on uus Waste Management Hall (Jäätmemajandusehall) ja näidislabor. Külastage meid boksis 7.436, hall 7, et saada täiendavat teavet meie revolutsioonilise Tork PaperCircle® innovatsiooni kohta – maailma esimene ringlusteenus pesuruumi paberkäterättide ümbertöötlemiseks.
Interclean_bluesymbol.jpg

Külastage ettevõtet Tork Healthcare Hall’is (Tervishoiu hall)

Interclean 2018 avab uue peatüki kõige värskemate innovatsioonidega tervishoiu valdkonnas. Külastage meid uues Healthcare hallis 9, boks =09.124, kus me demonstreerime oma puhastusteenuste ja kätehügieeni uusimaid lahendusi tervishoiuvaldkonnas.

Omandage Tork seminaridel uusi teadmisi

Interclean4.jpg
Tork viib läbi kaks põnevat seminari ametliku Interclean programmi raames. Tulge kohale!
 
Ringlusteenuse teerajajaks saamine
Innovatsiooni kese: Tork PaperCircle®
 
Aeg: Teisipäeval, 15. mail, kell 13:00
Koht: Zero waste LAB (Hall 7. 07:332)
 
Kuidas nutistu ja reaalaja andmepõhisus muudavad puhastustööstust
Innovatsiooni kese: Tork EasyCube®
 
Aeg: Teisipäeval, 15. mail, kell 14:00
Koht: Interclean lava
 
Aeg: kolmapäeval, 16. mail, kell 11:00
Koht: Interclean lava
 
Aeg: neljapäeval, 17. mail, kell 10:30
Koht: E105 koosoleku ruum