Külastajate kogemus on teie kätes

Oma pesuruumi tingimuste parandamine võib teie äritegevusele kasu tuua

Uued elustiilid tekitavad uued pesuruumi vajadused

Woman_sitting_rectangle.jpg
Suurenev linnastumine tähendab, et rohkem inimesi elab oma elu käigu pealt. Töö ja tööväline aeg vahelduvad sujuvalt, sest vahepeal ei minda koju. Seetõttu ei jää avalikud pesuruumid enam pelgalt esmavajaduste rahuldamise kohaks, vaid nende tähtsus kasvab. 
 
Pesuruumid ei ole enam lihtsalt pesuruumid. Näiteks muutuvad need ilusalongiks, kus nägu meikida, enne õhtusööki ümber riietumise ruumiks või ainuvõimalikuks käte pesemise kohaks käigu pealt söödud eine järel.

Tork nahahooldus lahendused

Skincare_dispensers_rectangle.jpg
Külastajate kogemused on teie kätes, ja meie Tork nahahooldusvahendite pakkumine aitab teie pesuruume positiivsete ja püsivate muljete jätmiseks ette valmistada. Meil on suur valik koostisi ja jaotureid kõikide pesuruumi vajaduste rahuldamiseks, seetõttu saame teid aidata oma pesuruumi jaoks õige kätehügieeni lahenduse leidmisel. Tutvuge lähemalt meie tootevalikuga

Tork „seebikäru“ eksperiment

Me algatasime kätehügieeni tuleviku uurimiseks Rio populaarsel toidukäru festivalil tavatu eksperimendi. Me tahtsime oma puhta jooksva vee ja Tork Skincare sarja kvaliteetseebiga varustatud „seebikäru“ abil välja selgitada, kas kätehügieeni parem kättesaadavus aitab külastajatele paremat muljet jätta. Vaadake, mis sellest sai!

Kas teie ettevõte on nende muutuste jaoks valmis?

Linnaliku elulaadi laienemine tähendab, et teie pesuruum peab ajaga kaasas käima. Allpool on teile mõned soovitused oma külastajatele suurepärase kogemuse pakkumiseks:

 • Seadke ennast mõttes oma külastajate asemele

  Kas pesuruum on hästi varustatud täitmaks minu kõiki vajadusi, nagu näiteks meigi eemaldamine, nina nuuskamine jms? Kas see täidab minu kõik kohaga seotud ootused?

 • Õnnelikud töötajad tähendavad õnnelikke külastajaid

  Veenduge, et pesuruumi puhastamine oleks lihtne ja jaoturite taastäitmine kerge ning kindlustage inimeste kiire liikumine pesuruumis.

 • Mõelge kõigile viiele meelele

  Hoolitsege kõige rohkem meelte eest, mis võivad teie külastajate elamust tugevdada - seebi või käteräti lõhn või puudutamisel saadud mulje võib olla sama tähtis kui nende väljanägemine

Woman_standing_rectangle.jpg
 • 43 % vastajatest on loobunud toitlustuskohas einestamisest kätehügieenitoodete puudumise tõttu*
  *Küsitlus viidi läbi 20. novembrist kuni 4. detsembrini 2017. Vastused koguti 15 530 küsitletavalt 15 turul. Sõltumatu ettevõte United Minds kasutas küsitluse läbiviimiseks CINT pakutavat uuringuplatvormi.
 • 7 inimest 10-st usub, et puudulik hügieen lühendab nende eluiga*

Pakkuge oma külastajatele suurepärast kätehügieeni kogemust

Women_square.jpg

Kavandatud muljet avaldama

 • Red Dot kujundusauhinna võitnud jaotureid pakutakse täielikus valikus, et need sobiksid teie pesuruumi eelistustega.  
 • „Kerge kasutada“ sertifikaadiga süsteem muudab teie külastajate kätepesu kogemuse meeldivamaks.
Open_dispenser_square.jpg

Kavandatud targaks töökorralduseks

Soap_dispenser_square.jpg

Kavandatud hügieenitingimuste parandamiseks

 • Hermeetiliselt suletud, alati värske uue pumba ja pudeliga täitetooted kaitsevad meie seebi puhtust
 • Dermatoloogiliselt testitud koostised on kasutajatele ohutud ja vähendavad keskkonnamõju.

Kas teadsite?

Skincare_logotypes_rectangle.jpg
Meie tooted on saanud Rootsi Reumaliidult „kerge kasutada“ sertifikaadi ja meie Tork Image Design™ sarja jaotur võitis maineka Red Dot auhinna tootekujunduse kategoorias. 
 
Me kasutame oma nahahooldustoodetes hoolikalt valitud koostisosi, ja meie tootekoostised on dermatoloogiliselt testitud, et tagada kasutajaohutus ning vähendada allergiliste reaktsioonide ohtu. Meie täitetoodete enamik vastab ELi ökomärgise ja Põhjamaade Luige karmidele nõuele.