Hea hügieen mõjub äritegevusele soodsalt

Seos hügieeni ning inimeste, ettevõtete ja ühiskonna heaolu vahel on vaieldamatu. Suure ulatusega suundumused nagu linnastumine ja digitaliseerumine häirivad jätkuvalt meie eluviisi ja suhtlustavasid. Sedamööda, kuidas linnad kasvavad, muutub linlaste elulaad. Töö ja tööväline aeg vahelduvad märkamatult, sest vahepeal ei minda koju. Üldkasutatavate puhkeruumide põhivajaduste rahuldamise roll laieneb, et kujuneda ümber pigem isiklikeks mugavusaladeks. See esitab puhkeruumi kujundusele, varustusele ja hooldusele kõrgemad nõudmised kui kunagi varem.

Lisateave koroonaviiruse kohta

 • Hügieen on inimeste, ettevõtete ja ühiskonna heaolu põhiline mõjutaja

  Kuid paljudel juhtudel ei ole hügieen uute elulaadide ja vajadustega sammu pidanud. 7 inimest 10st usub tegelikult praegugi, et puudulik hügieen piirab nende osalemist linnaelus. Uute elulaadide ja hügieenivajaduste mõistmine võib avaldada suurt mõju teie kasumile. See võib olla kaalupunkt hea ja halva hinnangu vahel, oluline tegur teie töötajate hea tervise tagamisel töökohas või kaotatud võimalus kaubakeskuse läbimüügi suurendamiseks. Teisalt, haiglates või toidutöötlusettevõtetes on see tõepoolest elu ja surma küsimus.

 • Terviklik hügieen

  Tork kaubamärk võimaldab hügieeni terviklikult käsitleda. Meie hoolitseme maailma juhtiva kaubamärgiga hügieenitarvete tootjana teie töötajate ja klientide tervise ja hügieeni eest. Meil on teadmised, töövahendid ja uuendused, mis aitavad teil tõsta oma üldkasutatavate ja ärihoonete hügieenistandardeid üle kogu maailma.

 • Tere tulemast Tork Clean Care juurde.

  Meie töötame selle nimel, et tuua teieni hügieenivaldkonna kõige uuemad arengud ja arusaamad, pakkudes teile kõige paremaid digitaalseid töövahendeid ja andes teie käsutusse murrangulised uuendused, mida te saate kasutada hügieenitingimuste parandamiseks oma töökohas.

 • Kas te tahate hügieenilatti kõrgemale tõsta?

  Meie usume suurepäraste hügieenitoodete, teadmiste ja tugivahendite ühitamisse. Lugege lisaks selle kohta, kuidas teie saate luua hügieenilised ja puhtad töökohad.

 • Tooted ja teenused.

  Leidke soovitatud tooted ja teenused teid huvitavas valdkonnas

 • Põhimõtted ja teadmised

  Me oleme teadusuuringute ja tiheda koostöö põhjal klientidega kujundanud põhimõtted, mis meie arvates võiksid teile huvi pakkuda ja teie äritegevuses kasulikuks osutuda.

hand-hygiene-tork-original.jpg

Uudised

1. Kaitske ennast hingamisteede haiguste eest. Loe lähemalt COVID-19 viiruse kohta

Üldised hügieenialased materjalid allalaadimiseks

_A3D1958_Original.jpg
Lihtne kätepesu jääb üheks kõige tähtsamaks haigustekitajate leviku tõkestamise viisiks. Teadlikkuse tõstmine selle kohta, miks, millal, kuidas ja kus me oma käsi puhastame, on tähtis näide kätehügieeni olulisusest tervislikuma maailma loomisel. Klõpsake siin, et avada ülevaatlik infograafik kätepesu tähtsuse kohta, mida jagada oma klientide, töötajate, sõprade ja perega. Tehke test, et näha kui puhtad teie käed tegelikult on!