Einestamine

Looge rahuldust pakkuv mulje ja õhkkond, kasutades salvrättide ja lauatarvete kombinatsiooni, mis täiendab teie teemat. Olenemata sellest, kas serveerite kiireid suupisteid, ainult jooke või viiekäigulisi söögikordi, saame aidata teil säästa aega ja raha toodetega, mis tagavad vajadustele vastava efektiivsuse ja funktsionaalsuse.

Iseteenindus

Hoides kliendid liikumas, pakkudes neile samal ajal soovitud valikuid, võib hügieeni seisukohast keeruline olla. Taastäitmine, jäätmekäitlus ja ladustamine peavad kulgema nii sujuvalt kui võimalik. Meie arukate jaoturitoodete sari, kaasa arvatud Tork Xpressnap salvrätikute väljastussüsteem, on välja töötatud selleks, et teie personal saaks isegi tipptunnil pühendada klientidele rohkem aega ja tagada rahulolu.

Tootesoovitused

Täisteenus

Teie kliendid märkavad, kui neile pakutav toitlustamisteenus on iga väikseimagi detaili osas täiuslikkuseni lihvitud. Meie pühkimis- ja puhastustooted aitavad teil tagada vaieldamatult kõrgel tasemel hügieeni, kuid õigesti viimistletud nüansid laudadel võivad samuti luua suure erinevuse. Kõik on disainitud selleks, et toetada einestamiskogemust, mida te soovite luua.

Tootesoovitused

Drive-in

Toitu kaasa ostvad kliendid tulevad tagasi, kui täidate nende vajadused kiiresti ja usaldusväärselt. Meie drive-in tooted aitavad teil suurendada nii tõhusust kui ka klientide rahulolu.

Tootesoovitused

Kohandatud trükk

Meie salvrätikud ja lauatarbed on kavandatud hästi töötama. Kuid miks mitte neid veelgi paremini toimima panna? Kas teadsite, et 75% salvrätikute kasutajatest märkab, mis on salvrätikule trükitud? Kohandatud trükk on kulutõhus viis oma kaubamärgi edendamiseks ja aitab muuta sündmust veelgi erilisemaks. Kohandatud trükk annab teile lõputult võimalusi! Pakume kohandatud pealetrükki kõigile meie jaoturisalvrätikutele ja ka meie tavaliste salvrätikute laiale valikule. Kohandatud trükk aitab teil luua õige mulje ja pakkuda oma külalistele meeldejäävamat einestamiselamust. Lisateabe saamiseks pöörduge kohaliku Torki müügiesindaja poole.