Vaba aja veetmine

Vaba aja veetmine

Vabaajateenuste osutajad peavad tagama turvalise, sujuva ja positiivse külastajakogemuse, vaatamata suurel alal asuvate kohtade muutuvale külastatavusele. Püsivalt kõrge kvaliteediga kogemuse tagamine, hoides sama ajal kulud kontrolli all, võib olla raske ülesanne.


Alates pandeemiast on korduvkülastajatel seoses oma vaba aja veetmise kogemustega suuremad nõudmised kui kunagi varem. Räpane või ülerahvastatud pesuruum võib kogu külastust negatiivselt mõjutada. Ja kuna tänapäeval jagavad paljud kliendid kogemusi veebis, võib halb arvustus kiiresti levida ja tekitada kahju teie äritegevusele.


Meie oleme ettevõttes Tork pühendunud viimastel aastakümnetel hügieenistandardi tõstmisele väljaspool kodu. Meie pakume murrangulisi lahendusi, mis aitavad teil ja teie puhastustöötajatel leida arukamaid tööviise ja täita pandeemia järel naasvate külastajate kõrged hügieenialased nõuded. Meie lahendused võimaldavad teil parandada külastajate voogu tualettruumides, tagada hügieenitoodete kättesaadavuse kõikidele, vabastada aega ja suurendada tõhusust. Kuid kõige tähtsam on pakkuda külastajatele positiivne, jätkusuutlik ja meeldejääv kogemus, mis paneb neid üha uuesti tagasi tulema.

Märkus: Tork Vision Puhastus oli varem tuntud nime all Tork EasyCube®