Hea hügieen toitlustuses

Toitlustus

Leidub vähe ettevõtteid, kus hügieenil on selline otsene mõju kasumile, nagu seda on restoranid ja kohvikud. Toitlustuses on hügieeni järgimine võtmetähtsusega kõigis teie ettevõtte valdkondades, sealhulgas köögis, söögisaalis, tualettruumides, samuti tellimuste täitmisel. Hea hügieenitava aitab teil tagada toiduohutust ja pakkuda parimat ja võimalikult ohutut kogemust nii teie külalistele kui ka töötajatele. Tork Clean Care programm pakub toitlustusvaldkonnale laialdasi ekspertteadmisi ja puhastuslahendusi, mis aitavad teil kujundada töökorraldust ja koolitada oma töötajaid. Nõuannete ja juhistega, kuidas hoida isiklik hügieen ja pindade puhastamise pidevalt heal tasemel, võite olla kindel, et nii teie külaliste kui ka töötajate eest hoolitsetakse hästi.

Parem külastajakogemus

Ootused teenindusele, jätkusuutlikkusele ja külastajakogemusele on kõrgemad kui kunagi varem. Tork disainib tooteid ja teenuseid parema külastaja- ja töötajakogemuse tagamiseks.
Lugege lisaks
Kaks kokka professionaalses restoraniköögis toitu valmistamas

Teile võib samuti huvi pakkuda

Seotud tooted

Võtke ühendust!

Kuidas te saate luua hügieenilise ja puhta töökoha? Paluge meie spetsialistil endaga ühendust võtta, et meie toodete ja lahenduste teemal vestelda.