Tagage oma ettevõtte sujuv töö

Tagage oma ettevõtte sujuv töö

Suurendage tõhusust, edendage hügieeni ja vähendage jäätmeid salvrätijaoturisüsteemiga, mis sobib teie igaks vajaduseks. Tork Xpressnap® abil säästate aega ja annate oma ettevõttele lisaväärtust.

Säästa iga salvrätikuga

Aega on alati vähe. Suurendage tõhusust Tork Xpressnap Tabletop salvrätijaoturist lehthaaval väljastamisega ja vähendage salvrätikute kasutamist kuni 25%.*
Salvrätikutega jaotur puidust laual

Parem hügieen teie ettevõttele

Pakkuge oma töötajatele ja külalistele ohutut ning puhast keskkonda, kasutades tooteid, mis keskenduvad hügieenile. Tork Xpressnap jaoturid on täielikult kinnised, et minimeerida kokkupuutepunkte, mis tagab selle, et salvrätikuid puudutatakse ainult siis, kui neid kasutatakse ning need on hoolikalt kaitstud mustuse ja niiskuse eest.

Aegumatud disainilahendused igaks vajaduseks

Meie laia valiku disainilahenduste seas leidub sobiv valik igale ettevõttele, stiilist või eelistusest olenemata. Kohandage reklaamiaknaid oma ettevõtte edendamiseks või valige väljapeetud mulje loomiseks alumiiniumi või pähklipuidu viimistlusega jaoturid.

Kompaktne ja elegantne disain, mis minimeerib letipinna kasutamist

Salvrätikutega täidetud pähklipuidust salvrätijaotur

Konkurentsitu funktsionaalsus

Tork Xpressnap ja Tork Xpressnap Fit® jaoturid on välja töötatud selleks, et saaksite täita oma töötajate vajadused. Suur salvrätikute mahutavus koos täitetaseme indikaatorite ja lukustusplaatidega nutikaks avamiseks ning taastäitmiseks. Jaoturid pakuvad konkurentsitut hõlpsasti kasutatavat funktsionaalsust igale asutusele.

AD-A-Glance kohandatav reklaamiaken

Salvrätikutega täidetud salvrätijaotur

Igaks vajaduseks leidub Tork Xpressnap jaotur

Tutvuge meie kahe jaoturisüsteemiga, mis arvestavad teie konkreetsete vajadustega. Valige oma Tork Xpressnap jaoturisüsteem.

Viited

* Võrreldes traditsiooniliste jaoturitega 
** Vastavalt uuringule, milles võrreldi salvrätikute tarbimist ja kaalu Tork Xpressnap Countertop süsteemi ning Tork traditsioonilise jaoturisüsteemi puhul (271600 vs. 109035)