Pühkimine & puhastamine

Säilitage igapäevaste tööülesannete täitmise kiire tempo vastupidavate ja hügieeniliste lappide ning jaoturite abil, kui tahate mahaläinud õli ära pühkida või pinnale viimast lihvi anda. Meil on olemas teile vajalikud tooted. Seega saate keskenduda sellele, mis on teie jaoks kõige olulisem.

Pühkimine

Lekete pühkimine, vedelike imamine ning mustusest ja tolmust puhastamine on tavalised tootmisele eelnevad ülesanded. Mida kiiremini need sooritatakse, seda varem saate alustada tööd. Meie universaalsed pühkimislapid on tugevad, paindlikud ja suure imavusega. Need hoiavad tööriistad kuivana, pinnad plekkideta ning siseosad töökorras. Kui jaotur on läheduses, ei tule pühkimisvahendit kaugelt otsida.

Tootesoovitused

Puhastamine

Regulaarne hooldus, nagu mustuse ja jonnakate plekkide eemaldamine pindadelt, masinatelt ja tööriistadelt, hoiab tööseisakud minimaalsetena. Meie lapid − kuivad või veega, lahustiga või pesuainega kasutatavad − on puhastamisel suureks abiks. Meie puhastuslapid, mis on vastupidavamad kui paber, kestavad kauem, on efektiivsed ning säästavad aega ja raha.

Tootesoovitused

Poleerimine

Läikega ja kaitstud viimistluse saamiseks toob mis tahes pinna parimad omadused esile poleerimisvahendi pinnale kandmine ja hõõrumine poleerimislapiga. Võtmeks on sihtotstarbelise lapi kasutamine, mis on piisavalt pehme, et vältida kriimustamist poleerimisvahendi pingevabal pinnale kandmisel. Meie sihtotstarbelised poleerimislapid imavad ja vabastavad poleerimisvahendit ühtlaselt, vähendades tööle kuluvat aega ja parandades efektiivselt üldtulemust.

Tootesoovitused

Pesujaam

Säästke aega Torki pesujaamadega, mis on paigutatud teie töötajate lähedusse. Mida kiiremini saab käsi pesta ja kuivatada, seda varem saab alustada järgmise tööga.

Tootesoovitused