On aeg uuendada Tork Vision Puhastust

On aeg uuendada Tork Vision Puhastust

Andmepõhise puhastuse revolutsioon on käes

 
Mis oleks, kui teil oleks olemas lahendus, mis aitaks parandada puhastuse kvaliteeti ja toetaks paremini hügieeni, optimeerides tõhusust ja puhastusressursse? Nüüd saate seda teha.

Tork Vision Puhastus* rakendab reaalaja andmete jõudu, et teha kindlaks, millal ja kus teie hoones vajatakse teenusi. See aitab teil vastata ootustele maksimeerides tõhusust, nii et saate töötada nutikamalt ja tagada uue hügieenistandardi. 

Tork Vision Puhastus aitab teil väljakutsetega toime tulla

Andmepõhisest puhastusest lühidalt

Otsite lühikest vastust küsimusele, mida andmepõhine puhastus aitab teil saavutada? Siin see on.

Registreeruge Tork Vision Puhastuse kiireks esitluseks

Tork Vision Puhastuse müügibrošüüri esikülg

Tork Vision Puhastuse brošüür

Viited

*Tork Vision Puhastus oli varem tuntud nime all Tork EasyCube®
**Mõõdetud peaaegu 13 000 ühendatud jaoturil juunist kuni detsembrini 2019, arvestades, kui kaua jaotur on kogu kuu kasutusajast tühjas olekus.
***Kliendi tagasiside alusel jaoturite kontrollimise kohta 6 kuu vältel, võrreldes olukorda enne ja pärast Tork Vision Puhastuse paigaldust (juunist detsembrini 2019). Mõõdetud 16 Tork Vision Puhastuse süsteemiga ühendatud tegevuskohas, iga jaoturi kontrollimisele kulub umbes 20 sekundit. 
****Kolme Tork Vision Puhastust kasutava kliendi registreeritud tulemuste põhjal, mõõdetud enne ja pärast Tork Vision Puhastuse kasutuselevõtmist. 
*****Külastajarahulolu mõõtmine kahes Tork Vision Puhastuse süsteemiga pesuruumis ja kahes tavapäraselt hooldatud ja varustatud pesuruumis ISSA/Interclean messil, mais 2016. 

Märkus: Tork Vision Puhastus oli varem tuntud nime all Tork EasyCube.