Restorani lahtiolekuajad

Mõelge ette koos Tork

Tork inspireerib ja toetab teid tulevikule mõtlemisel, nii et te olete äritegevuseks alati valmis. Alates võrratu külastajakogemuse ja tõhusa puhastamise ümbermõtestamisest kuni uute viiside leidmiseni jätkusuutlikkuse suurendamiseks. Meie parandame teie äritegevust, andes teie käsutusse õiged teadmised, hügieenitooted ja teenused, et valmistada teid ette selleks, mida teie ettevõte teeb kõige paremini.

Meie pakkumine

Alati, kui peate pühkima, kuivatama, puhastama või poleerima, hoolitseme selle eest meie. Meie jaoturite, täitetoodete ja teenuste valik on töötatud välja teie pesuruumide, tööstuskeskkondade, köökide ja toitlustusalade vajadustest lähtuvalt. See annab teile võimaluse keskenduda oma majandustegevuses kõige olulisemale.
 

See on Tork

Tork on juhtiv ülemaailmne kaubamärk töökoha hügieeni valdkonnas. Meie kireks on aidata teil äritegevust parandada – alates kasumlikkuse suurendamisest kuni teie tööelu paremaks muutmiseni. See kõrge siht suunab meie inimesi ja tehnika viimase sõna kohaseid innovatsioone ringmajanduse, heaolu ja tervise alal. 
 
Essity koosseisus oleme pühendunud teie vajaduste jätkusuutlikule rahuldamisele – säästes teie aega, raha ja jõupingutusi, et te saaksite keskenduda oma ettevõtte jaoks kõige olulisematele küsimustele.

Tork on Essity kaubamärk

 
Essity on juhtiv globaalne hügieeni- ja tervisevaldkonna ettevõte, mis arendab, valmistab ja müüb isikliku hügieeni tooteid (imikuhooldus, naiste hügieenitooted, pidamatustooted ja meditsiinilahendused), olmepaberit ning professionaalseid hügieenitooteid ja -lahendusi. Tooteid müüakse paljude tugevate kaubamärkide all, sealhulgas juhtivad üleilmsed kaubamärgid TENA ja Tork ning teised, nagu Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda ja Zewa.
Ettevõtte tegevus põhineb jätkusuutlikul ärimudelil, mille tuumaks on väärtuse loomine inimeste ja looduse jaoks. Äriühingu peakontor asub Stockholmis, Rootsis ja see on registreeritud Nasdaqi Stockholmi börsil. Essity kuulus SCA Gruppi.
 
Essity_logo_120x30.jpg


Lugege lisaks Essity kohta siit

Essity arvudes

Jätkusuutlik elu

Tork lahendused aitavad inimestel olla ühtmoodi jätkusuutlikud nii väljaspool kodu kui ka kodus. Meie pühendumine jätkusuutlikkusele põhineb kolmel olulisel valdkonnal, kus meie tooted ja lahendused avaldavad meie arvates kõige suuremat mõju: heaolu, rohkem vähema abil ja ringmajandus. Koos saame parandada oma jätkusuutliku tegevuse tulemuslikkust.
 
 
Movie-sustainability-16_10.jpg

Aidates ettevõtteid rohkem kui 50 aastat

Tork on olnud üle poole sajandi professionaalsete hügieenitoodete turu kujundaja ja innovatsiooni eestvedaja kogu maailmas. Meie võtsime kasutusele esimese südamikuta rulli kesktõmbega jaoturi 1968. aastal ja praegu oleme kogu puhastustööstuse digitaliseerimise ja inimeste elu väljaspool kodu jätkusuutlikumaks muutmise esireas – kõik selleks, et aidata meie äripartneritel väljakutseid ennetada ja konkurentidest ees püsida.


Meie innovatsioonide uhke ajalugu


Helping businesses.png