Pesuruum

Kasutades meie kvaliteetsete pesuruumitoodete sarja, on klientidele ja kolleegidele õige mulje jätmine lihtne. Kõik soovitused seavad esikohale teie ettevõtte vajadused. Meie järeleproovitud ja testitud kombinatsioonid teevad valiku lihtsaks. Oleme jaganud oma soovitused järgmiselt.

Hügieenikriitiline

Ristsaastumise ohu vähendamine on teie töökohal kriitilise tähtsusega. Meie õrnatoimelised seebid, ihupiimad, desinfektandid ja pehmed rätikud aitavad sagedastel kätepesijatel kaitsta oma käsi, kaitstes samal ajal teisi pisikute eest. Meie kätehügieeni toodete täielikku valikusse kuuluvad ka atraktiivsed automaatsed vabakäejaoturid. Need aitavad vähendada pisikute levikut ja isegi soodustada kasutamist.

Tootesoovitused

Wow Factor Style

Kui pesuruumi külastamine paneb inimesed sellest rääkima, on teil kindlasti silmapaistev disain. Kas tahate oma ettevõtte kohta midagi olulist öelda ja jätta kestvat muljet? Meie Wow Factor Style tooted täiendavad luksusliku pesuruumi kvaliteetset viimistlust ja kvaliteetseid materjale, et suurepärane disain tõuseks esile. Eriline hoolitsus klientide eest algab siit.

Tootesoovitused

Essentials

Kui vajate kulutõhusaid lihtsasti hooldatavaid pesuruume, mida kasutavad paljud inimesed, on olulise tähtsusega õiged komponendid – kaasa arvatud tugeva ehitusega hügieenisüsteemid. Jaoturid, mis väljastavad käterätikuid ja salvrätikuid ükshaaval, aitavad teil tarbimist kontrollida. Peale selle tagavad meie suuremahulised seebi ja paberi täitetooted järjepideva teeninduse, kulutamata ressursse puhastamisele ja hooldusele.

Tootesoovitused

Pesuruumitüüp Washroom Plus

Kui soovite kutsuda pesuruumi kasutajaid lõõgastuma mugavamas keskkonnas ja kanda hoolt rohkema kui vaid nende põhivajaduste rahuldamise eest, pakub Tork Washroom Plus kõike, mida vajate. Külastajad, kelle käsutuses on mitmekesised valikud alates meie pehmetest ja mõnusatest käterätikutest kuni meie niisutava vedelkreemini, hindavad teie pakutavat lisahoolitsust.

Tootesoovitused