Lapsed käsi pesemas

Haridus

Puhas kool pideva juurdepääsuga nõuetekohastele hügieenitoodetele on äärmiselt oluline õppurite, õppejõudude ja töötajate tervise ja heaolu tagamiseks. Samuti aitab nakkuse levikut takistada mis tahes õppeasutuse kõikide pesuruumide ja muude alade asjakohane varustamine, puhastamine ja hooldamine. Tork on olnud üle 50 aasta – ja on ka edaspidi – pühendunud kooli hügieeni ja puhastamise parandamisele, pakkudes täielikke hügieenilahendusi ja tooteid, samuti kätepesu alaseid harivaid programme, andes koolidele kindlustunde, et nad hoolitsevad oma ruumides õppurite, õpetajate ja töötajate heaolu eest.

Tagage head hinded kätehügieeni eest

Pole oluline, millist õppeasutust teie juhite, hea kätehügieeni alane koolitus aitab õppurid, õpetajad ja töötajad hoida kaitstud ning vähendada viiruste ja haiguste levikut. Ehkki iga vanuserühm vajab nõuetekohase kätehügieeni edendamiseks erinevat lähenemisviisi, on tähtis meeles pidada, et haiged õppurid, õpetajad ja töötajad ei tohiks kooli tulla. Lisaks sellele peaksite te innustama sagedast ja põhjalikku kätepesu oma koolides ja õppehoonetes, ning kindlustama, et teie kätehügieenipunktides on olemas seep ja ühekorra paberkäterätikud ning soe vesi.
 
Laadige alla kätepesu- ja desinfitseerimistoimingute poster.

Miks paberkäterätikud on turvalisem valik

Hea kätehügieeni tagamise juurde kuulub juurdepääs turvalistele käte kuivatamise valikutele. Käte kuivatamine paberkäterätikutega aitab vähendada bakterite leviku ohtu; samas kui õhujoakuivatist võib haigustekitajaid suuremal määral õhku sattuda*. Paberkäterätikutel on käte kuivatamise kõrval ka palju muid kasutusvõimalusi, nagu näiteks: nina nuuskamine, suu pühkimine, meigi värskendamine, meditsiiniliste vajaduste rahuldamine ja määrdunud ukselinkide ning kraanide puudutamise vältimine.
 

Tootesoovitused

Võtke ühendust

Kuidas te saate luua hügieenilise ja puhta töökoha? Paluge meie spetsialistil endaga ühendust võtta, et meie toodete ja lahenduste teemal vestelda.

Viited

*https://health.clevelandclinic.org/the-dirty-truth-about-hand-dryers/