Jätkusuutlikkus

Jätkusuutlikkus

Vähendada maksimaalselt keskkonnamõju, saavutada kõige paremad äritulemused

Tänapäeval tahavad inimesed olla võimalikult terved ja jätkusuutlikud nii kodus kui ka kodust eemal. Tork kuulub globaalsesse hügieeni- ja ja tervisevaldkonna äriühingusse Essity, mida peetakse maailma üheks kõige jätkusuutlikumaks ettevõtteks. Meie oleme lõiminud jätkusuutlikkuse oma ettevõtlusstrateegia tuumikuga valdkondades, kus me saame kõige suuremat mõju avaldada, ja seadnud kõrged sihtmärgid, et saavutada heaolu, jätkusuutlik tarbimine ja ringmajanduse ühiskond. 

Meie mõtleme ette jätkusuutlikult

Saage teada, kuidas meie innovaatilised ja jätkusuutlikud hügieenilahendused aitavad kiirendada ÜRO kestliku arengu eesmärkide saavutamist.

Rohkem vähema abil

Meie Torkis oleme pühendunud toodete ja lahenduste arendamisele, mis aitavad meie klientidel võimalikult vähe jäätmeid tekitada ja teha rohkem vähema abil. Meie jaoks tähendab see toodete arendamis- ja tootmistavade muutmist kogu väärtusahela ulatuses. 

Heaolu

Hügieen, tervis ja heaolu on tihedalt seotud. Teie näitate oma ettevõtte hügieenitingimuste parandamisse investeerides, et te hoolite, mõistes eeliseid, mida annavad tervemad, harvem puuduvad töötajad ja hoopis rahulolevamad kliendid ja külastajad. Meie eesmärk Torkis on tõsta hügieenistandardeid kõikide jaoks ja suurendada heaolu töökohas. Meie teame, et heaolu on organisatsiooni toimimise seisukohast oluline.

Kas teadsite?

90% meie pakenditest tehakse taastuvtoormest, nagu näiteks ringlussevõetav paber või papp.

Ringmajandus

Torki jaoks tähendab ringmajandus ettevõtluse ümbermõtestamist, kasutades resursse veel tõhusamalt ja vähendades jäätmeid. Meie eesmärk on välja töötada tooted ja teenused, mis sobivad ringmajanduse ühiskonda. Sõlmides partnersuhteid sarnaselt mõtlevate ettevõtjatega, saame sulgeda tarbimisahela professionaalse hügieeni valdkonnas.


Meie oleme professionaalse hügieeni lineaarsest ringmajanduslikuks ümberkujundamise eestvedajad. See nõuab uusi ärimudeleid, mis lahendavad ressursside vastutustundliku kasutuse põhimõtte alusel „kavanda, vähenda, taaskasuta ja võta ringlusse”, muutes jäätmed uuteks ressurssideks.

Jätkusuutlikkuse voldiku pisipilt
Lugege meie voldikut

Jätkusuutlikud hügieenilahendused ettevõtetele

Viited

Nr 1 Võrreldes Tork H2 Universal täitetootega 150299
Nr 2 2-kihiline salvrätik lauapealses jaoturis võrreldes Fastfold tootega (Tork jaotur: 271800 ja Tork täitetoode: 10933)