Luksuslikku tunnet loovate LinStyle® salvrättide valiku tutvustus

Eriti imavad LinStyle® salvrätid on tavalistest pabersalvrättidest pehmemad ja paksemad ning loovad eksklusiivse õhtusöögikogemuse vaid murdosaga tekstiilsalvrättide kogukulust. Saavutage luksuslik kangataoline välimus ja tunnetus, nautides ühekordselt kasutatavate salvrättide lihtsat tõhusust.

Midagi kõigile meeltele

Külastaja mulje teie restoranist moodustub paljudest elementidest. Juba enne esimese suutäie võtmist mõjutavad toidu isuäratavust paljud üksikasjad restorani keskkonnas. Kasutage seda ära!

 • Värvidest siin-seal on palju kasu

  LinStyle® salvrätte on mitmesugustes klassikalistes ja kaasaegsetes värvides, sealhulgas meie neli uusimat: veesinine, korallpunane, sinepikollane ja antratsiithall. Selle tulemusena on lihtne luua lauakatet, mis on kooskõlas teie restorani kaubamärgi ja teemaga, olenemata sellest, kas pakute uusima kõrgkokakunsti saavutusi või mõnusat ajatut menüüd. Ja tõeliselt individuaalse kogemuse pakkumiseks uurige pealetrüki võimalusi.

 • Uus brošüür salvrätikute sobivusest toitudega

  Toidu puhul võivad silmad olla tähtsamad otsustajad kui maitsemeel. Uuringute kohaselt võivad rooga ümbritsevad värvid maitse tajumist oluliselt mõjutada. See tundus väga põnev ja seetõttu palusime toidustiili eksperdil ja kokal Lina Lundgrenil koostada brošüüri salvrättide sobivusest toitudega. Kerige allapoole brošüüri allalaadimiseks ja oma toitudele täiuslikult sobivate värvide leidmiseks. 

 • Tellige tasuta näidis!

  Kerige allapoole tasuta näidise tellimiseks

 • Kuidas desserdi maitset magusamaks muuta?

  Suhkru lisamise asemel serveerige seda korallroosa salvrätiga.

Millised LinStyle® salvrätikud vastavad teie vajadustele?

Võtke ühendust oma vajaduste arutamiseks ja näidiste tellimiseks.

Kontaktteave

Kontaktteave

Palun sisestage eesnimi
Palun sisestage perekonnanimi
Palun sisestage õige e-posti aadress
Palun sisesta ettevõtte nimi
Sisestage telefoninumber
Palun sisestage oma sõnum
500  
Palun märkige recapthca
Sellel vormil on vaja esitada teie kontaktandmed, et saaksime vastata teie päringule e-posti teel. Tutvuge meie kasutustingimuste ja isikuandmete kaitse põhimõtetega, et saada üksikasjalik ülevaade, kuidas me kaitseme ja haldame teie esitatud andmeid.
Palun kinnitage, et te olete lugenud isikuandmeid ja kasutustingimusi käsitlevat teavet
Me saadaksime teile meelsasti eksklusiivseid pakkumisi ja uudiseid firma Tork toodete ja teenuste kohta. Te annate oma kontaktandmete esitamisega nõusoleku meilt teadete saamiseks e-posti teel. Tutvuge meie kasutustingimuste ja isikuandmete kaitse põhimõtetega, et saada üksikasjalik ülevaade, kuidas me kaitseme ja haldame teie esitatud andmeid.

Aitäh, saime Teie teate kätte ja võtame Teiega peagi ühendust

Sulgege