Tutvustame: Rullid, kaitsekatted, laudlinad ja kohakatted!

Tork LinStyle® Premium sarja lauatarbed & Salvrätid.

Kangataoline mulje koos ühekordse kasutamise eelistega

Tork LinStyle® on täiuslik valik, kui te soovite jätta luksuslikku muljet ja kanga tunnet, kuid eelistate ühekordse kasutuse tõhusust. Meie LinStyle salvrätid ja lauatarbed on oluliselt pehmemad ja kohevamad kui standardsed pabertooted, ja eriti imavad – võimaldades teil tõhusalt luua suurepärase kogemuse, mis paneb teie külastajad tagasi tulema uute elamuste järele.

  • Ergas värvilaik annab üldmuljele palju juurde

    LinStyle® salvrätid on saadaval suures valikus klassikalistes ja kaasaegsetes värvides. Ja oma uue kokkusobiva LinStyle® lauatarvete valikuga oleme muutnud lihtsaks lauakujunduse loomise, mis on kooskõlas teie restorani teemaga ja kaubamärgiga, olenemata sellest, kas pakute uusima kõrgkokakunsti saavutusi või mõnusaid ajatute retseptide järgi valmistatud roogi. Tõeliselt individuaalse kogemuse pakkumiseks uurige salvräti pealetrüki võimalusi.

  • Rõhutage oma roogade maitset ja aroomi

    Toidu puhul võivad meie silmad olla mõjukamad kohtunikud kui meie maitsepungad. Uuringute kohaselt võivad rooga ümbritsevad värvid maitse tajumist oluliselt mõjutada. See tundus väga põnev ja seetõttu palusime toidustiili eksperdil ja kokal Lina Lundgrenil koostada brošüüri salvrättide sobivusest toitudega. 

  • Päästke valla oma loomingulisus

    Kombineerige ja sobitage meie LinStyle lauatarvete valikuga & Salvrätid

  • Kerige allapoole ja tellige endale tasuta näidised nüüd

Tellige endale tasuta näidised nüüd!

Võtke meiega ühendust. Näidised saadetakse ainult ettevõtetele.