Torki jõudlus

Puhas töökoht on tõhus töökoht. Tork Performance jaoturid aitavad tõsta tootlikkust ning hõlbustavad kõrgete puhtusenormide saavutamist ja säilitamist. 

Suurem motivatsioon

Tork Performance jaoturilahendused võimaldavad vähendada puhastamistööd, sest puhastuslapid on alati käepärast. Ümbruse korras hoidmine vallandab positiivsete mõjude kaskaadi. Puhtus ja kord tekitab uhkustunnet oma töökoha üle ja suurendab motivatsiooni tegutsemiseks. 

  • Muutke oma keskkonnalugu mõjusamaks

    Sellest Performance-disainiga Tork jaoturist saab kokkuvolditud puhastuslapid kiiresti ja kindlalt kätte. Seinale paigaldatud seade säästab väärtuslikku põrandapinda, väldib komistamisest põhjustatud õnnetusjuhtumeid ja kaitseb lappe mustuse ja saastumise eest. Strateegiliselt paigutatud Tork Performance jaotur võimaldab suurendada töövoo tõhusust, aitab tõsta tootlikkust ja vähendab kasutuskulusid.
    • Säästab aega: lihtne lisada, hea kättesaadavus
    • lihtne paigaldada – saadaval iminappade või magnetitega, kui te ei soovi seina auke puurida

5S_700x500.jpg
  • Säästate puhastamisaega kuni 35%

Lisateabe saamiseks võtke ühendust

Saate teada, kuidas meie tootevalik võib teie töökeskkonda sobituda

Kontaktteave

Kontaktteave

Palun sisestage eesnimi
Palun sisestage perekonnanimi
Palun sisestage õige e-posti aadress
Palun sisesta ettevõtte nimi
Sisestage telefoninumber
Palun sisestage oma sõnum
500  
Palun märkige recapthca
Sellel vormil küsitakse teie kontaktandmeid, et me saaksime vastata teie päringule e-kirjaga. Tutvuge meie kasutustingimustega ja andmetöötluse põhimõtetega üksikasjaliku ülevaate saamiseks, kuidas meie kaitseme ja haldame teie esitatud andmeid.
Palun kinnitage, et te lugesite läbi isikuandmeid ja kasutustingimusi käsitleva teabe.
Me saadaksime teile meelsasti eksklusiivseid pakkumisi ja uudiseid firma Tork toodete ja teenuste kohta. Te annate oma kontaktandmete esitamisega nõusoleku meilt teadete saamiseks e-posti teel. Tutvuge meie kasutustingimuste ja isikuandmete kaitse põhimõtetega, et saada üksikasjalik ülevaade, kuidas me kaitseme ja haldame teie esitatud andmeid.

Aitäh, saime teie teate kätte ja võtame teiega peagi ühendust

Sulgege