Tork SmartOne®

Karmidesse keskkondadesse mõeldud Tork SmartOne® tualettpaberi jaoturid sobivad ideaalselt koolidesse, haiglatesse, staadionitele, raudteejaamadesse ja muudesse nõudlikesse keskkondadesse, kus need peavad vastama kulude piiramise ja hügieeni nõuetele. Vähendage tarbimist – kuni 40%* võrreldes traditsiooniliste suurte rullide jaoturitega.

Vähendage tarbimist ja viige vajaminevad toimingud miinimumini

Meie põhjendatult nutikaks nimetatava Tork SmartOne® tualettpaberisüsteemi eelisteks on tarbimise vähendamine ja tunduvalt väiksem toruummistuste risk. See on ka hügieenilisem, sest puudutate ainult lehte, mille võtate.

  • Tõhus, toekas ja nutikas

    Lehthaaval väljastamine aitab vähendada paberi tarbimist ja rullid kestavad kauem, seega peate neid harvemini täitma. Meie vastupidavad ja avamiskindlad jaoturid aitavad vältida vandalismi ja vargusi. Tork SmartOne® tualettpaber väljub lehthaaval ja laguneb kiiresti, mis vähendab toruummistuste ohtu.

  • Vähendage tarbimist kuni 40%*

    * Statistilised andmed siseuuringust, mis hõlmas 7729 kasutajat Euroopas. Traditsiooniline Maxi Jumbo dosaator versus Tork SmartOne® Twin Mini dosaator. Vähenemist hinnati ruutmeetrilt külastuse kohta. Maxi Jumbo 13,6 dm2, Tork SmartOne® Twin Mini: 8,2 dm2.

  • Kerige allapoole, et SmartOne®-i proovida

    Reserveerige aeg meiega kohtumiseks.

Vähendage tualettpaberi tarbimist, proovige Tork SmartOne®-i

Meil oleks hea meel rääkida teile tualettpaberi rulli dosaatoritest Tork SmartOne® ja positiivsest mõjust, mida need avaldaksid teie äritegevusele. Reserveerige aeg meiega kohtumiseks. Sisestage oma kontaktandmed allpool.

Alustage nüüd

Kontaktteave

Palun sisestage eesnimi
Palun sisestage perekonnanimi
Palun sisestage õige e-posti aadress
Palun sisesta ettevõtte nimi
Sisestage telefoninumber
Palun sisestage oma sõnum
500  
Palun märkige recapthca
Sellel vormil on vaja esitada teie kontaktandmed, et saaksime vastata teie päringule e-posti teel. Tutvuge meie kasutustingimuste ja isikuandmete kaitse põhimõtetega, et saada üksikasjalik ülevaade, kuidas me kaitseme ja haldame teie esitatud andmeid.
Palun kinnitage, et te olete lugenud isikuandmeid ja kasutustingimusi käsitlevat teavet
Me saadaksime teile meelsasti eksklusiivseid pakkumisi ja uudiseid firma Tork toodete ja teenuste kohta. Te annate oma kontaktandmete esitamisega nõusoleku meilt teadete saamiseks e-posti teel. Tutvuge meie kasutustingimuste ja isikuandmete kaitse põhimõtetega, et saada üksikasjalik ülevaade, kuidas me kaitseme ja haldame teie esitatud andmeid.

Aitäh, saime Teie teate kätte ja võtame Teiega peagi ühendust

Sulgege