Tork Xpressnap®

Ideaalne salvrätilahendus toitlustusasutustele, kus soovitakse tõhusust parandada. Tänu salvrättide patenteeritud ühekaupa väljastamisele vähendab see süsteem salvrättide tarbimist vähemalt 25%  võrra 25% .* 

Miks te peaksite parandama seda, mis pole katki

Kas teil ei tule und, sest kõikjal on ebahügieenilised lahtiste salvrättide hunnikud? Või on asi selles, et peate salvrätte laiali jaotama? Seda me ei arvanudki. Kuid see ei tähenda, et asju ei saaks paremaks muuta. Tork Xpressnap® on tõhus kvaliteetne salvrätijaoturi süsteem, mis loob parema külastajakogemuse.

Xpressnapi üks salvrätik. Every time™

Piiratud toitlustamisteenust pakkuvate asutuste ainulaadseteks vajadusteks kujundatud Tork Xpressnap  jaoturid ja täitesalvrätid pakuvad  atraktiivset ja äärmiselt mitmekülgset hügieeni tagamise süsteemi. Ükshaaval väljastamine vähendab salvrättide tarbimist, kahandades jäätmeteket ja kulusid.

  • Tõstke teenuse tõhusust

    Kui teenindada tuleb palju külastajaid, on abiks, kui külalislahkuse saab lülitada autopiloodile. Leidke erinevate mõõtmete ja kujundusega tootevalikust sobiv jaotur, mis vastab teie restorani külastatavusele.

  • Reklaamige oma sõnumit

    Külastajate tähelepanu köitmine võib olla keeruline. Tork Xpressnap täitesalvrättide ja jaoturitega saate oma sõnumi edastada ja tulemusi saavutada! Kas teadsite, et 75% restoranikülastajatest märkab salvräti pealetrükki ja 71% mäletab sõnumit osaliselt? Ja et 33% salvrättide kasutajatest märkab jaoturile seatud Ad-a-Glance reklaamisõnumit ja 10% võtab pakkumise vastu? 

  • Muutke oma keskkonnalugu mõjusamaks

    Külaliste ootused arenevad jätkuvalt — nüüdsel ajal otsivad nad terviklikke, kestlikke tooteid, mis toetavad eluviisi, mille poole nad püüdlevad. Tork Xpressnap aitab teil neid ootusi täita, seadmata ohtu teie kasumlikkust. Leidke sobivad täitesalvrätid meie FSC standardile vastavast 100% ümbertöödeldud või värskest kiudainest valmistatud toodete laiast valikust.

Hankige Tork Xpressnap oma edasimüüjalt

Andke meile teada, kes on teie eelistatud edasimüüja, ja millise Xpressnap toote vastu te huvi tunnete, ja me hoolitseme kõige muu eest.

Alustage nüüd

Kontaktteave

Palun sisestage eesnimi
Palun sisestage perekonnanimi
Palun sisestage õige e-posti aadress
Palun sisesta ettevõtte nimi
Sisestage telefoninumber
Palun sisestage oma sõnum
500  
Palun märkige recapthca
Sellel vormil küsitakse teie kontaktandmeid, et me saaksime vastata teie päringule e-kirjaga. Tutvuge meie kasutustingimustega ja andmetöötluse põhimõtetega üksikasjaliku ülevaate saamiseks, kuidas meie kaitseme ja haldame teie esitatud andmeid.
Palun kinnitage, et te lugesite läbi isikuandmeid ja kasutustingimusi käsitleva teabe.
Me saadaksime teile meelsasti eksklusiivseid pakkumisi ja uudiseid firma Tork toodete ja teenuste kohta. Te annate oma kontaktandmete esitamisega nõusoleku meilt teadete saamiseks e-posti teel. Tutvuge meie kasutustingimuste ja isikuandmete kaitse põhimõtetega, et saada üksikasjalik ülevaade, kuidas me kaitseme ja haldame teie esitatud andmeid.

Aitäh, saime Teie teate kätte ja võtame Teiega peagi ühendust

Sulgege