Kätehügieeni koolitus

Kätehügieeni koolitus

Nõuetekohast kätehügieeni peetakse kõige olulisemaks nakkuse ennetamise ja kontrolli all hoidmise meetodiks tervishoiuasutustes. Meie koolituslahendus, mis põhineb WHO 5 kätehügieeni soovitusel, võimaldab teil ja teie töötajate õppida ja parandada kõiki neid äärmiselt tähtsaid aspekte virtuaalreaalsuses.
Parandage oma kätehügieeni virtuaalreaalsuses

Parandage oma kätehügieeni virtuaalreaalsuses

Tork VR puhaste käte koolitus ja haridus on lõbus ja interaktiivne mäng, spetsiaalselt kavandatud muutma kätehügieeni koolitust kaasahaaravamaks ja inspireerivamaks kui kunagi varem. Valige medõe või arsti roll, seadke paika oma VR-peakomplekt ja olge valmis alustama uut vahetust virtuaalses palatis. Te saate mitmesugustes tegeliku elu olukordades praktiseerida kõiki WHO 5 kätehügieeni soovitust – kasutades omaenda käsi. Kas teil ei õnnestunud esimesel katsel WHO suuniseid täita? Proovige uuesti, ja teil on varsti suurepärased kätehügieeni standardid – nii virtuaalses kui ka reaalses maailmas.

VR-glasses_800x200.jpg  


Laadige alla rakendus

Kõik, mida te alustamiseks vajate, on virtuaalreaalsuse (VR) süsteemiga ühtiv nutitelefon, kaugjuhtimisega VR peakomplekt või samaväärne mängujuhtimisseade, ja Tork VR koolitusrakendus. See rakendus on saadaval App Store'i ja Google Play keskkonnas.  
Me soovitame Iphone’ide ja/või IOS puhul: Merge VR peakomplekti (selle peakomplekti jaoks ei ole kaugjuhtimisseadet vaja, sest te klõpsate mängu juhtimiseks peakomplektil); https://www.amazon.com/Merge-Goggles-Augmented-Adjustable-Comfortable/dp/B015CD6NVE
Android telefonide puhul: Olemas on suur valik VR peakomplekte, mille seast leiate oma telefoniga sobiva. Kõik mudelid – alates kartongpeakomplektist kuni kallimate seadmeteni – töötavad hästi. Tähtis teada: Palun pidage meeles, et teil on mängu juhtimiseks vaja Bluetooth kaugjuhtimisseadet.
 
Kuidas alla laadida
 
 • Veenduge, et teil on VR prillid, mis töötavad teie nutitelefoniga
 • Laadige rakendus AppStore või GooglePlay veebipoest oma telefoni
 • Ühendage kaugjuhtimisseade Bluetoothi kaudu oma telefoniga
 • Käivitage rakendus ja sisestage nutitelefon oma VR prillidesse
 • Seadistage ja kalibreerige
 • Sisenege oma virtuaalmaailma ja valige, kas soovite mängida medõde või arsti
Virtuaalreaalsus põhjalikumaks õppeks

Virtuaalreaalsus põhjalikumaks õppeks

Lisaks sellele, et virtuaalreaalsus muudab koolituse lõbusaks ja köitvaks, on see ka äärmiselt tõhus käitumisharjumuste muutmise vahend. Teadusuuringute kohaselt jätavad inimesed meelde ainult 10% sellest, mida nad loevad, 20% sellest, mida nad kuulevad ja 30% sellest, mida nad vaatavad. Sellele vaatamata jääb tegevuse sooritamisel või simuleerimisel meelde isegi 90%.
Koolitus põhineb kõige uuematel teadustulemustel

Koolitus põhineb kõige uuematel teadustulemustel

Tork VR koolitus põhineb WHO tervishoiu kätehügieeni suunistel. Selleks, et mäng oleks käitumisharjumuste muutmise ja kätehügieeni nõuetele vastavuse parandamise tõhus vahend, töötasime selle välja tihedas koostöös ülikoolikliinikute, käitumisteadlaste ja muude ekspertidega.

vr-training-icon-800x500.jpg

Kas teadsite?

 • 1 tervishoiutöötaja 4st ei ole kindel, kas tema kätehügieen on suunistega kooskõlas.
 • 8 töötajat 10st sooviks saada paremat kätehügieeni koolitust.
 • Praegust koolitust peetakse liiga teoreetiliseks, tüütuks ja passiivseks.
 • Iga teine tahab, et kätehügieeni koolitus põhineks faktidel ja kõige värskematel teadusuuringutel.
 • Peaaegu iga viienda arvates on väga tähtis, et koolitus oleks interaktiivne, lõbus ja kaasahaarav.


  

Kontaktteave