Kätehügieeni koolitus

Kätehügieeni koolitus

Meie koolituslahendus, mis põhineb WHO neljal kätehügieeni soovitusel hooldekodudes kasutamiseks, võimaldab teil ja teie töötajatel õppida ning parandada neid äärmiselt tähtsaid aspekte virtuaalreaalsuses.
Õed proovimas virtuaalreaalsuse prille

Täiustage kätehügieeni virtuaalreaalsuses

Pange virtuaalreaalsuse peakomplekt pähe ja olge valmis alustama uut vahetust virtuaalses hooldekodus. Mitmes elulises olukorras saate katsetada WHO nelja kätehügieeni soovitust hooldekodudele.

VR-glasses_800x200.jpg  


Laadige rakendus alla 

Kõik, mida te alustamiseks vajate, on virtuaalreaalsuse (VR) süsteemiga ühilduv nutitelefon, kaugjuhtimisega VR peakomplekt või samaväärne mängujuhtimisseade, ja Tork VR koolitusrakendus hooldekodudele. See rakendus on saadaval App Store, Google Play ja Oculus Store veebipoodides.
Me soovitame Iphone/IOS puhul: Ühildage VR peakomplekt (selle peakomplekti puhul ei ole vaja kaugjuhtimisseadet, mängu juhtimiseks tuleb klõpsata peakomplektil); https://www.amazon.com/Merge-Goggles-Augmented-Adjustable-Comfortable/dp/B015CD6NVE
Android-telefonide puhul: Olemas on suur valik VR peakomplekte, mille seast leiate oma telefoniga sobiva. Kõik alates kartongpeakomplektist
 
Kuidas alla laadida:
 
  • Veenduge, et teil on VR prillid, mis töötavad teie nutitelefoniga
  • Laadige rakendus AppStore või GooglePlay veebipoest oma telefoni
  • Ühendage kaugjuhtimisseade Bluetoothi kaudu oma telefoniga
  • Käivitage rakendus ja sisestage nutitelefon oma VR prillidesse
  • Seadistage ja kalibreerige
  • Astuge meie virtuaalmaailma 
Õed koosolekul

Virtuaalreaalsus põhjalikumaks õppeks

Lisaks sellele, et virtuaalreaalsus muudab koolituse lõbusaks ja köitvaks, on see ka äärmiselt tõhus käitumisharjumuste muutmise vahend. Uuringute andmetel jääb tegevuse sooritamisel või simuleerimisel õpitust meelde isegi 90%.

Koolitus põhineb kõige uuematel teadusuuringutel

Tork Puhaste käte virtuaalkoolitus hooldekodudele põhineb WHO kätehügieeni soovitustel hooldekodudele. Selleks, et koolitus oleks käitumisharjumuste muutmise ja kätehügieeni nõuete järgimise parandamise tõhus vahend, töötasime selle välja tihedas koostöös hooldekodude, käitumisteadlaste ja muude ekspertidega.