Tagage nõuetekohane hügieen Tork koolituse ja õppe abil

Tagage nõuetekohane hügieen Tork koolituse ja õppe abil

Õppige interaktiivse koolituse abil, kuidas õigesti puhastada patsiendiruumi.

Tork interaktiivne Puhta haigla koolitus

Tork interaktiivne Puhta haigla koolitus on meie interaktiivne veebikoolitus, mis on kavandatud nii, et see muudaks patsiendiruumide puhastamise õppeprotsessi köitvaks ja tõhusaks. Harjutused aitavad tagada, et puhastustöötajad täidavad oma ülesandeid soovituste kohaselt ja panevad oma oskused proovile. 


Tork interaktiivsest puhta haigla koolitusest:

Õpetage patsiendiruumi puhastamise õiget järjekorda. Te võite teha oma kohandusi kooskõlas teie haigla või riiklike suunistega. Avage kohandatud versioon, valides paremal üleval nurgas olevast menüüst Muud seadistused. Valige oma versioonile nimi. Kasutage lohistamis- ja kukutamisvõimalusi koolituse etappide ja ülesannete muutmiseks. Salvestage koolitus ja jagage seda oma töötajatega. 


  • Hõlmab puhastamise patsiendi lahkumise järel ja hõivatud ruumi igapäevase puhastamise
  • Täiendage ja kontrollige oma teadmisi sageli puudutatavate pindade kohta
  • Pakub nõuandeid, & näpunäiteid ja puhastamisstrateegiaid
  • Saadaval paljudes keeltes
 
 
 

 

Saadaval standard- ja kohandatud kujul soovitustega erinevates keeltes. Laua- või sülearvuti annab teile optimaalse kasutajakogemuse.


Kas tahate rohkem teada sellest, kuidas koolitada oma töötajaid võitlema patogeenidega, ja mis on eduka pindade puhastamise võtmetegurid? Samuti saada nõu, kuidas koolitada oma töötajaid Tork interaktiivse haigla koolituse abil? Laadige alla meie Koolita-koolitajat koolituse esitlus. 

Kontrollige oma teadmisi ja laadige alla oma diplom