Tabletop 1.tif

Täisteenus

Teie kliendid märkavad, kui neile pakutav toitlustamisteenus on iga väikseimagi detaili osas täiuslikkuseni lihvitud. Meie puhastus-, pühkimis- ja desinfektanttooted aitavad teil tagada vaieldamatult kõrgel tasemel hügieeni, kuid õigesti viimistletud nüansid laudadel võivad samuti paljut muuta. Meie salvrättide ja lauanõude valikus on erinevad värvid, disainid, omadused, suurused ja voltimisvariandid. Kõik on disainitud selleks, et toetada teie poolt toitlustamiskogemuse pakkumisel loodavat õhkkonda. Valige salvrätikud õhtusöögiks. LinStyle® peene viimistlusega õhtusöögi salvrätikud jätavad linase mulje, Nexxstyle reljeefsed salvrätikud on luksuslikult kohevad.

Salvrätikud


Soovitatavad tooted

Ühekordselt kasutavad Tork LinStyle® einesalvrätikud on kvaliteetsed. Need on valmistatud spetsiaalsest paksust materjalist ja on kaunistatud reljeefse linamustriga. 
• Erakordne pehme linase materjali tunne
• Lisab rafineeritud tunde 
• Lihtsalt sobitatav klassikaliste ja moodsate värvidega 
• Valige kokkusobivate ülisuurte õhtusöögisalvrätikute, õhtusöögisalvrätikute, eelvolditud (1/8) õhtusöögisalvrätikute, kokteilisalvrätikute või söögiriistade taskute seast.

Tork Premium Linstyle® valge õhtusöögisalvrätik

Tork Premium Linstyle...

Artikkel : 478711

Tork Premium Linstyle® kakaovärvi 1/8 volditud õhtusöögisalvrätik

Tork Premium Linstyle...

Artikkel : 478150

Lauatarbed


Soovitatavad tooted

Looge klientidele meeldiv õhkkond einestamiseks, kasutades lauatarbeid ja tooteid, mis on lihtsalt sobitatavad teie stiiliga. Kombineerige ja sobitage meie lauatarbeid teenuse täiustamiseks ja lauaseadete lihtsamaks valmistamiseks. Valige sobivad lauamatid, kaitsekatted, laudlinad, lauakatted, klaasialused, söögiriistade taskud ja palju muud.
• Ühevärvilised salvrätikutega sobitamiseks
• Pealetrükiga
• Dekoreeritud