M3-Kitchen-Reflex2018_orginal.jpg

Köök

Köögi, restorani, baari või kohviku hügieeni tagamine ja värskeilmelisena hoidmine on lihtsam, kui saate kasutada pühkimisvahendeid ja lappe, mis on just selleks loodud. Söögiala pühkimisest kuni köögiala puhastamiseni - meie sihtotstarbelised pühkimisvahendid ja lapid aitavad teil iga tööga kindlalt hakkama saada.

Pühkimislapid


Soovitatavad tooted

Päeva jooksul esineb olukordi, kus tuleb teha jooksvaid hooldustoiminguid nagu vee, õli, rasva ja toidujääkide pühkimine – ja loomulikult ka käte pühkimist. Tork Wiping Paper Plus pühkimispaber on mitmeotstarbeline paber, mis sobib ideaalselt vedelike eemaldamiseks mopiga ja käte pühkimiseks.

Tork kesktõmbega jaotur

Tork kesktõmbega jaotur

Artikkel : 659000

Tork Wiping Paper Plus pühkepaber

Tork Wiping Paper Plu...

Artikkel : 101250

Lapid


Soovitatavad tooted

Kiirendage köögiala puhastamistöid, kasutades meie Tork Heavy-Duty puhastuslappe. Need paksud suure imavusega lapid on aktsepteeritud toiduga kokkupuutumiseks ning sobivad suurepäraselt köögiseadmete küürimiseks ja rasva imamiseks. Tänu meie patenteeritud vahu tootmise tehnoloogiale exelCLEAN™ saate professionaalseid tulemusi kiiremini. Jäätmete vähendamiseks kasutage meie Torki volditud pühkimispaberite/-lappide jaoturit. Ükshaaval doseerimine aitab parandada hügieeni ja piirata tarbimist. 

Tork Folded pühkepaberite/-lappide jaotur

Tork Folded pühkepabe...

Artikkel : 654000

Tork Heavy-Duty puhastuslapp

Tork Heavy-Duty puhas...

Artikkel : 530178