Gekås-Ullared_800x500.jpg


Suurem läbimüük tänu parematele pesuruumi kogemustele

Parem pesuruum toob paremad müügitulemused. Tork PeakServe võimaldab teil luua parima kogemuse ostlejate jaoks, suurendades rahulolu ja raha kulutamist, ning ühtaegu vähendades teie puhastustöötajate stressi ja meelehärmi. Vaadake, kuidas Tork PeakServe® aitab Gekås Ullaredi meeskonnal säilitada pesuruumide kõrge standardi 5000 ostleja jaoks – iga päev.


Tutvustame, kuidas väljastada käterätte viiele miljonile külastajale

Igal riigil on oma peamine turismiatraktsioon. Prantsusmaal on selleks Louvre. Itaalias on selleks Püha Peetruse katedraal. Rootsis on kaubamaja, mis asub keset Hallandi metsi. Ligi viie miljoni külastajaga aastas oli Gekås Ullared ilmselge valik uue ja innovatiivse Tork PeakServe® käterätisüsteemi kasutamise pilootuuringu läbiviimiseks.

 

Pood, mis alustas 1967. aastal tegevust eramaja alumisel korrusel, on tänaseks kasvanud kaubamajaks, mille pindala võrdub viie jalgpalliväljakuga. See on koht, kuhu 2016. aastal tuli soodsaid ostuvõimalusi otsima 4,8 miljonit inimest. Keskmine klient veedab kaubamajas 4 tundi ja 43 minutit ning selle aja vältel külastab enamik neist mitu korda mõnda tualettruumi, mida on kokku 115. 

 

,,Meil on praegu 35-40 töötajat, kes koristavad Gekåsis ja ikkagi võib olukord kujuneda väga pingeliseks,” ütleb Ulrika Kerttu, objektihaldur ettevõttest Sodexo, kes korraldab kõik Gekåsi koristustööd. ,,Kaubamaja tualettruume koristatakse vähemalt kolm korda päevas, paljusid neist oluliselt sagedamini. Sellele vaatamata on peaaegu võimatu tagada piisavalt sagedast käterätijaoturite taastäitmist, kuna kliente on nii palju, et koristustöötajad peavad ruumi sisenemiseks ja koristamiseks järjekorras ootama. Paberkäterätid ei tohi otsa saada ja see tekitab meie töötajatele pidevat stressi.”


Tork PeakServe'i testimine

Detsembris 2016 asendati seitse Tork Xpress® Multifold käterätijaoturit uute Tork PeakServe® Continuous® jadaväljastusega käterätisüsteemidega.


„Me otsustasime paigutada need restoranide läheduses asuvatesse pesuruumidesse,” ütleb Ulrika Kerttu. „Neid kasutatakse alati tihti ja see asukohavalik võimaldas meil katsetamine läbi viia suurima külastatavuse tingimustes.” 


Pärast peaaegu pooleaastast katseperioodi on uus süsteem saanud hea hinnangu. „See on absoluutselt suurepärane! See on just see, mida vajasime.” 


Uus paberkäterätisüsteem Tork PeakServe sisaldab täiesti uut tüüpi paberkäterätikuid ja ühendab suure mahu ainulaadse, kiire ja katkematu jadaväljastusega. Uued käterätikud on kokku surutud, selle tõttu on uudsesse jaoturisse võimalik mahutada 250% rohkem käterätikuid, võrreldes praeguste käterätisüsteemidega.


„See muudab väga palju. Meil pole mingit vajadust käterätikuid enam nii tihti lisada. Kuna käterätikud on kokku surutud, mahub neid igasse jaoturisse rohkem kui 100. Veelgi enam, käterätikud võtavad ladudes ja koristuskärudel märgatavalt vähem ruumi ,”ütleb Ulrika Kerttu.


Kiire taastäitmine

Tork PeakServe vähendab taastäitmisele kuluvat aega poole võrra ja täita saab igal ajal. Kimbud sisestatakse altpoolt, samas kui käterätikud väljastatakse ülevalt, see tagab sujuva toimimise ja eeldab minimaalset jõupingutust.

 

Oluline kliendi rahulolu tagamiseks 

Hiljutine uuring* näitas, et ebahügieenilised ja rahvarohked tualettruumid on peamiseks kliente häirivaks probleemiks suure külastatavusega ürituste toimumiskohtades. 71% külastajate kogemused suure külastatavusega ürituste toimumiskohtade tualettruumide kasutamisel olid halvad. See on midagi, mis võib mõjutada äritegevust, kuna kaks viiest ebameeldiva kogemuse saanust räägivad sellest oma sõpradele. Kohandatud paljudele külastajatele. Håkan Pettersson, müügiesindaja ettevõttes Ahnviks, kes tarnib hügieenitooteid Gekåsile, ootab väga Tork PeakServe'i turuletoomist. ,,Tork PeakServe pakub midagi sellist, mida varem ei eksisteerinud ja me näeme selles suurt potentsiaali. Nüüd, kui eelised avalduvad tegelikus elus, on selge, et süsteem vastab suure külastatavusega ürituste toimumiskohtade vajadustele. Me ootame pikisilmi uue süsteemi lisandumist meie tootevalikusse.”
 
*IPSOS-i uuringu põhjal, milles osales 3000 inimest Ameerika Ühendriikides, Suurbritannias, Saksamaal, Prantsusmaal, Poolas ja Rootsis, kes olid külastanud viimase 9 kuu jooksul rahvarohket üritust.
,,Süsteem toimetati õigeaegselt kohale. Me soovime, et Tork PeakServe oleks saadaval kõikjal kaubamajas. See teeb meie töö lihtsamaks. Ilmselt ei mõtle kõik nii tihti käterättide peale, kuid meie jaoks on see oluline.”
Ulrika Kerttu, Objektihaldur, Sodexo