Shoppa_kassan_original.jpg

Tutvustame, kuidas väljastada käterätte viiele miljonile külastajale

Igal riigil on oma peamine turismiatraktsioon. Prantsusmaal on selleks Louvre. Itaalias on selleks Püha Peetruse katedraal. Rootsis on kaubamaja, mis asub keset Hallandi metsi. Ligi viie miljoni külastajaga aastas oli Gekåså Ullared sobiv valik uue ja innovatiivse käterätisüsteemi Tork PeakServe® testimiseks.

Pood, mis alustas 1967. aastal tegevust eramaja alumisel korrusel, on tänaseks kasvanud kaubamajaks, mille pindala võrdub viie jalgpalliväljakuga. See on koht, kuhu 2016. aastal tuli soodsaid ostuvõimalusi otsima 4,8 miljonit inimest. Keskmine klient veedab kaubamajas 4 tundi ja 43 minutit ning selle aja vältel külastab enamik neist mitu korda mõnda tualettruumi, mille koguarv keskuses on 115. 
 
,,Meil on praegu 35-40 töötajat, kes koristavad Gekåsis ja ikkagi võib olukord kujuneda väga pingeliseks,” ütleb Ulrika Kerttu, objektihaldur ettevõttest Sodexo, kes korraldab kõik Gekåsi koristustööd. ,,Kaubamaja tualettruume koristatakse vähemalt kolm korda päevas, paljusid neist oluliselt sagedamini. Sellele vaatamata on peaaegu võimatu tagada piisavalt sagedast käterätijaoturite taastäitmist, kuna kliente on nii palju, et koristustöötajad peavad ruumi sisenemiseks ja koristamiseks järjekorras ootama. Paberkäterätid ei tohi otsa saada ja see tekitab meie töötajatele pidevat stressi.”
 
Tork PeakServe'i testimine
Detsembris 2016 asendati seitse Tork Xpress® Multifold rätijaoturit uute Tork PeakServe® Continuous® käterätisüsteemidega.
 
,,Me otsustasime paigutada need restoranide läheduses paiknevatesse tualettruumidesse,” ütleb Ulrika Kerttu. ,,Neid kasutatakse alati tihti ja see asukohavalik võimaldas meil katsetamine läbi viia suurima külastatavuse tingimustes.” 
 
Pärast peaaegu pooleaastast katseperioodi on uus süsteem saanud hea hinnangu. ,,See on absoluutselt suurepärane! See on just see, mida vajasime.” 
 
Uus paberkäterättide süsteem Tork PeakServe sisaldab täiesti uut tüüpi paberkäterätte ja ühendab suure mahu ainulaadse, kiire ja katkematu rättide väljastamisega. Uued käterätid on kokku surutud, selle tõttu on uudsesse jaoturisse võimalik mahutada 250% rohkem käterätte, võrreldes praeguste käterätisüsteemidega.
 
,,See muudab väga palju. Meil pole mingit vajadust käterätte enam nii tihti lisada. Kuna käterätid on kokku surutud, mahub neid igasse jaoturisse rohkem kui 100. Veelgi enam, rätid võtavad ladudes ja koristuskärudel märgatavalt vähem ruumi ,”ütleb Ulrika Kerttu.
 
Kiire taastäitmine
Tork PeakServe vähendab taastäitmisele kuluvat aega poole võrra ja täita saab igal ajal. Kimbud sisestatakse altpoolt, samas kui käterätid väljastatakse ülevalt, see tagab sujuva toimimise ja eeldab minimaalset jõupingutust.
 
Oluline kliendi rahulolu tagamiseks 
Hiljutine uuring* näitas, et ebahügieenilised ja rahvarohked tualettruumid on peamiseks kliente häirivaks probleemiks suure külastatavusega ürituste toimumiskohtades. 71% külastajate kogemused suure külastatavusega ürituste toimumiskohtade tualettruumide kasutamisel olid halvad. See on midagi, mis võib mõjutada äritegevust, kuna kaks viiest ebameeldiva kogemuse saanust räägivad sellest oma sõpradele. Kohandatud paljudele külastajatele. Håkan Pettersson, müügiesindaja ettevõttes Ahnviks, kes tarnib hügieenitooteid Gekåsile, ootab väga Tork PeakServe'i turuletoomist. ,,Tork PeakServe pakub midagi sellist, mida varem ei eksisteerinud ja me näeme selles suurt potentsiaali. Nüüd, kui eelised avalduvad tegelikus elus, on selge, et süsteem vastab suure külastatavusega ürituste toimumiskohtade vajadustele. Me ootame pikisilmi uue süsteemi lisandumist meie tootevalikusse.”
 
 
*IPSOS-i uuringu põhjal, milles osales 3000 inimest Ameerika Ühendriikides, Suurbritannias, Saksamaal, Prantsusmaal, Poolas ja Rootsis, kes olid külastanud viimase 9 kuu jooksul rahvarohket üritust.

,,Süsteem toimetati õigeaegselt kohale. Me soovime, et Tork PeakServe oleks saadaval kõikjal kaubamajas. See teeb meie töö lihtsamaks. Ilmselt ei mõtle kõik nii tihti käterättide peale, kuid meie jaoks on see oluline.”

Ulrika Kerttu

Objektihaldur, Sodexo

Võta meiega ühendust

Uurige järele, kuidas meie murranguline käterätiväljastus võib aidata teie külastajate tualettruumi kogemust parandada.

Helistage meile otse:

+372 671 15 00

Proovige

Registreeruge Tork PeakServe’i tasuta prooviperioodiks®

Võtke meiega ühendust tasuta proovimisvõimaluse taotlemiseks, et teada saada, kuidas Tork PeakServe® võib paranda teie suure külastatavusega puhkeruumiga seotud kogemust.

Palun sisestage eesnimi
Palun sisestage perekonnanimi
Palun sisestage õige e-posti aadress
Sisestage telefoninumber
Palun valige oma töövaldkond
Palun valige oma ametikoht
Palun sisesta ettevõtte nimi
Sisestage aadress
Sisestage sihtnumber
Sisestage linn
Sellel vormil on vaja esitada teie kontaktandmed, et saaksime vastata teie päringule e-posti teel. Tutvuge meie kasutustingimuste ja isikuandmete kaitse põhimõtetega, et saada üksikasjalik ülevaade, kuidas me kaitseme ja haldame teie esitatud andmeid.
Palun kinnitage, et te olete lugenud isikuandmeid ja kasutustingimusi käsitlevat teavet
Palun märkige recapthca