Hop-op-riitta-hynninen_800x500.jpg


Alati valmis suurt survet taluma

Rahvarohkete ürituste toimumiskohas on külastajate probleemiks number 1 räpased ja ülerahvastatud tualettruumid Tork PeakServe® käterätijaoturid on kavandatud kõige tihedama külastatavusega tualettruumide jaoks ning tagavad ladusa kasutajakogemuse. See jätab teie külastajatele aega meeldivate emotsioonide kogemiseks ürituse toimumispaigas, vähendades samal ajal puhastustöötajate meelehärmi. Lugege, kuidas tänu Tork PeakServe lahendusele jätkub käterätikuid isegi kuni tuhandele külastajale päevas siseruumides paiknevas rahvarohkes HopLopi tegevuspargis.


Tork PeakServe käterätijaoturite kasutamine siseruumides paiknevates rahvarikastes HopLopi tegevusparkides


Soome HopLopi seiklusparke külastab aastas tervelt 1,6 miljonit klienti ja iga päev viibib igas pargi 22 tegevuskohas umbes 200 külastajat. Tippaegadel, näiteks nädalalõpus, võib ühte parki saabuda tuhat külastajat päevas.

 

Aastatel 2017 ja 2018 uuendati kõiki HopLopi parke. Tork PeakServe® käterätijaoturid – kavandatud spetsiaalselt suure külastajate arvuga kohtade jaoks – paigaldati renoveerimise ajal igasse asukohta. „Meie kliendid ootavad lisaks mängurõõmu täis päevale, et HopLopi tegevuskohad oleksid korras ja mugavad. Tualettruumid peavad olema puhtad ja hästi varustatud mähkmevahetuskohtade, seebi ja käterätikutega,“ selgitab Riitta Hynninen, HopLopi tegevjuht.

 

Tork PeakServe®i abil säästetakse Raisio HopLopi pargis puhastustöötajate aega

 

HopLop avas oma seni suurima pargi Soomes 2018. aastal. Raisios asuva pargi 4200 ruutmeetrit on tulvil põnevaid ja kaasakiskuvaid džungliteemalisi seiklus- ja liuradu ning batuute, seal on ka hiiglaslik labürint. Pargis on peale avamist käinud arvukalt külastajaid, eriti nädalavahetustel, kui külastajaid oodatakse hommikust alates kuni sulgemiseni. „Tork PeakServe® lahendusega ei pea te muretsema käterätikute otsasaamise pärast. Jaoturite taastäitmisest hommikul piisab kindlustundeks, et käterätikuid jätkub terveks päevaks, isegi kõige kiirematel päevadel,“ ütleb Kaisa Niemi, HopLopi pargijuht Raisios.

 

„Tork PeakServe® jaoturites, mida me kasutame, ei lõpe paber ootamatult, ja lisaks sellele näevad jaoturid head välja. Meie koristajad tunnevad samuti, et jaotureid on lihtne taastäita.“ Tork PeakServe® käterätijaotur on kavandatud HopLop-boy-drying-hands_square.jpgbusywashrooms jaoks, kus kliendid eeldavad ladusat kogemust. Jaotur mahutab korraga üle 2000 käterätiku ja taastäitmine kokkusurutud täitepakkidega toimub kiiresti. Jaotur väljastab üheainsa käterätiku korraga, seetõttu kestavad käterätikud kauem, hoides samal ajal ära prügi pudenemise põrandatele. Tork PeakServe® võimaldab töötajatel keskenduda puhastamisele, mitte käterätijaoturite taastäitmisele. Niemi on öelnud, et Tork PeakServe® lühendab tualettruumide puhastamiseks kuluvat aega. „Ilma Tork PeakServe® lahenduseta tuleb tavalisi käterätijaotureid kiiretel päevadel, kui töötajad on juba niigi väga hõivatud, üsna tihti uuesti täita. Tualettruumide teenindusstandard on heal tasemel, sest käterätikud ei saa otsa.“

"Tork PeakServe lahendusega ei ole teil vaja muretseda käterättide otsa saamise pärast. Jaoturite taastäitmisest hommikul piisab, et käterätte jätkuks terveks päevaks, isegi kõige kiirematel päevadel."
Kaisa Niemi, Pargijuht, Raisio HopLop