Smurfit-Kappa_800x500.jpg 


Pühendunud tööviljakusele ja töötaja heaolule

Tualettruumi suurenenud jõudlus loob parema pesuruumi kogemuse, tõstab hügieenistandardeid ja kõrvaldab kitsaskohad, et parandada töötajate töövoogu. Samuti näitab see pühendunud hoolitsust töötaja eest, mis suurendab töötajate motivatsiooni ja tööviljakust. Smurfit Kappa, maailma juhtiv paberipõhise pakendi pakkuja, katsetas Tork PeakServe’i, et näha, kas see rahuldab kolmes vahetuses tegutseva 100 töötaja vajadused. Lugege, mida tiimil on öelda pärast selle murrangulise käterätikute väljastussüsteemi katsetamist.


Tork PeakServe® vähendas Smurfit Kappa puhul taastäitmise aega poole võrra


Smurfit Kappa on üks maailma juhtivatest paberipõhise pakendi pakkujatest, kes tegutseb 21 Euroopa ja 12 Ameerika riigis. Selleks, et korraldada puhastusprotsess nende Wetherby tehases võimalikult tõhusalt, nõustus Smurfit Kappa (Inspirepac) proovima erinevaid Tork tooteid, sealhulgas Tork PeakServe® ja Tork südamikuta keskmise suurusega rulltualettpaberi süsteemi.

 

Smurfit Kappas tavapäraselt kasutatavad jaoturid tekitasid koristajatele lisatööd, sest nad pidid pidevalt pesuruume kontrollima. Tehases on üle 100 töötaja, kes töötavad kolmes vahetuses, seetõttu ootas koristajaid ees paberit ja pappsüdamikke täis põrand ja nad olid sunnitud alatasa jaotureid täitma. Oli selge, et nad pidid leidma jaoturilahenduse, mis toimiks kogu tehases ning sobiks puhastustiimi vajadustega ja nende töötundidega. 

 

Tork soovitas tehase ülevaatamise järel Smurfit Kappal hakata kasutama Tork PeakServe’i jadaväljastusega käterätisüsteemi ja Tork südamikuta keskmise suurusega tualettpaberisüsteemi.

 

Tork PeakServe mahutab 250% rohkem käterätikuid kui standardne käterätisüsteem, parandades pesuruumi voogu. Selle tulemusel viibitakse pesuruumis vähem aega, mis jätab töötajatele rohkem aega tehase põrandal toimetamiseks. Kokkusurutud täitepakke saab kiiresti jaoturisse sisestada ja täitmine võib toimuda millal tahes, täitetoodete hoiustamine ja transportimine on lihtne, võimaldades töötajatel keskenduda puhastamisele, mitte jaoturi täitmisele. Meie patenteeritud jadaväljastusega käterätisüsteemi kasutamine on lihtne.

 

Tork südamikuta keskmise suurusega rulltualettpaberi süsteemi soovitati seetõttu, et see vähendab jäätmeid, sellel on vähem pakendimaterjali ja jaoturite taastäitmisele kulub vähem aega. Ei ole kõrvaldamist vajavaid südamikke või äravisatavaid pakkematerjale. Paber on tihedalt keritud, et muuta rullid kompaktsemaks, mistõttu need kestavad kuni 5 korda kauem kui tavaline rulltualettpaber. Selle tulemusel on käepärast rohkem paberit, tööviljakus suurem ja toode säästlikum.

 

Tork südamikuta keskmise suurusega rulltualettpaberi süsteemi valimine aitab Smurfit Kappal täita oma jätkusuutlikkuse eesmärgid, andes samal ajal puhastajatele täiendavat aega lisandväärtusega ülesannete täitmiseks. Puhastustöötajad peavad nüüd tualettruume kontrollima iga paari päeva järel, mitte aga 2 või 3 korda päevas.