Tööriistad, mis aitavad parandada kätehügieeni ja pinna puhastamist

See pandeemia on üleilmne kriis, ja on väga oluline, et tervishoiuasutusi varustataks käte desinfektantidega esmajärjekorras. Aga seni, kuni vesi ja seep on teile kättesaadavad, on kätepesu teie eelistatud valik, et hoida ennast tervena ja oma käed puhtad.

Kätepesu võrdlus käte desinfitseerimisega

Oma käte puhtuse hoidmine on kõige lihtsam saastumisohu vähendamise viis, teie enda ja teiste inimeste kaitseks. Üldiselt on nii järjepidev kätepesu kui ka käte desinfektandi kasutamine, kui seda tehakse nõuetekohaselt, äärmiselt tõhus enamiku mikroobide ja patogeenide tapmiseks. Siiski, praeguse COVID-19 pandeemia tõttu kannatab kogu maailma tervishoiusektor käte desinfektantide puuduse all. 

Kätehügieen on üks kõige parematest vahenditest, millega me saame nakkuse levikut takistada. Vaadake videot, et kuulata Carolyn Berlandi, PhD, jagamas viit nõuannet, kuidas korralikult oma käsi pesta, et kaitsta teid ja inimesi, kellest te hoolite.

Kuidas vähendada nakkuse ohtu

Olgugi et COVID-19 on uus viirus, on leidnud kinnitust, et viirus siseneb teie kehasse teie silmade, nina ja/või suu kaudu, nii et nakatumisohu vähendamiseks: