Lisage värvilaik ja jätkusuutlikkus

Lisage värvilaik ja jätkusuutlikkus

Värvilised salvrätikud täiendavad ja parandavad roa välimust, samas kui jätkusuutlikud valikud aitavad teil suhestuda oma külaliste väärtushinnangutega.

Kuidas õige salvrätik saab parandada teie külastajate kogemust

Toit ja teenindus on restorani edu võtmetegurid, kuid kas teadsite, et koguni 38% külalistest ütleb, et restoranist jääv üldmulje on see, mis muudab selle nende lemmikuks*1?  
 
Värvid on tõhus viis einestamiskogemuse parandamiseks. Kasutasime ajulainete tehnoloogiat, et mõõta, kuidas külalised reageerivad erinevatele värvidele. Eesmärk oli näha, kuidas värvid võiksid toimida maitsetugevdajatena. Näiteks rohelised toonid harmoneeruvad kollaste toitudega, kuna mõlemad on soojad toonid ja sisaldavad samu pigmente ning tumedamad värvid, nagu must ja pruun, pakuvad luksuslikku kontrasti heledamatele lauakujundustele ja toidule. Tork salvrätikuid saate valida erinevate kõrgetasemeliste värvidega, või võite valida ka komposteeritavad ja vastutustundlikult hangitud kiududest valmistatud salvrätikud. Sel viisil näitate pühendumist jätkusuutlikkusele.  
 
Kas soovite näha kogu meie tootevalikut? Tork salvrätikute valik hõlmab kõike alates ekslusiivsetest Tork LinStyle® salvrätikutest kuni nutikate Cutlery Bag söögiriistade tasku salvrätikute ja Tork Natural salvrätikuteni, mida saab kohandada oma logo pealetrükiga.  
 

Kas värv mõjutab maitset?

Varustasime 16 külalist ajulainete peakomplektidega, et teada saada, kas identsed mini-makroonid maitsevad erinevalt, sõltuvalt neid ümbritsevatest värvitoonidest.

Laiendage kogemusi taldrikust kaugemale, luues seose külastajate väärtushinnangutega

Külastaja märkab restoranis viibimise ajal kõikide alade lõikes 7000 detaili – esmjärjekorras pööratakse tähelepanu värvidele. <sup>*2 *3

Viited

*1. https://www.fsrmagazine.com/content/survey-dining-experience-can-still-beat-convenience 
*2. Silma liikumise uuring, läbiviija Tork. *3. Väljavõtted intervjuust Karen Halleriga, rakendusliku värvipsühholoogia eksperdiga, läbiviija Tork, 10. veebruar, 2020 
*4. Rahvusvahelise toiduteabe nõukogu fondi 2018. aasta toidu- ja terviseuuring 
*5. Päevaleht The Independent, 2017.