Tork Workflow

Tork Workflow

Seadke tõhusus prioriteediks ja saavutage oma eesmärgid

Tööstuslikus keskkonnas nagu tootmine, usub 9 töötajat 10st, et kvaliteetsed tööriistad, nagu pühkimis- ja puhastustooted, tõstavad tootlikkust ja isegi suurendavad õnnetunnet* töökohas. Ettevõtetetele, kes kasutavad ükskõik milliseid pühkevahendeid, võib ebamugav hoiustamine ja kasutuskohast kauge paigutus häirida töötõhusust tarbetu liikumise, varude kontrollimise ja ületarbimise tõttu.

 

Las me näitame teile, kuidas Tork toodetele üleminek aitab teil oma eesmärkideni jõuda ja luua ohutuma ning efektiivsema asutuse.  Tork Workflow keskendub neljale prioriteedile:


  • tootlikkus
  • raiskamine
  • töötaja ja kliendi rahulolu
  • keskkond, tervis ja ohutus

Tõhusa töökoha tagamine – koos Lean ja 5S meetodiga.

 

Teadke, kus teha parendusi: tootmine

Tork Workflow on lisateenus, mis võimaldab teil auditeerida oma hooldus- ja tööjaamade tõhusust koos ühe meie ala eksperdiga. 60 minutiline virtuaalne või isiklik sessioon annab põhjaliku ülevaate teie ettevõtte töökorraldusest ning pakub 5S põhimõtetest lähtuvad soovitused teie eesmärkide saavutamiseks, töökoha tõhususe tõstmiseks ja kulude kärpimiseks. Tork Workflow aruanne sisaldab ka teie vajadustele kõige sobivamate Tork toodete tasuta järeleproovimise soovitust.


  • Tasuta teenus
  • Ei mingeid oste
  • Tasuta järeleproovimise võimalus pärast hinnangut

Equipped to Improve

Masinate kontrollimine ja väikestest probleemidest teatamine, enne kui need muutuvad suureks, peaks olema iga masinaoperaatori igapäevaste tööülesannete hulgas. Selleks tuleb aga masinad puhtad hoida. Tork Performance sarja jaoturid ja pühkimislapid järgivad 5S-süsteemi põhimõtteidning rutiinse puhastuse jaoks vajalikud töövahendid on paigutatud täpselt sinna, kus neid kõige rohkem vajatakse – töökohtade juurde.

Viited

*Tork Tootmisala töötaja heaolu-uuring, oktoober 2018.