Osalemine ÜRO kestliku arengu eesmärkide täitmises

Osalemine ÜRO kestliku arengu eesmärkide täitmises

Oleme kindlalt otsustanud arendada tooteid ja lahendusi, mis kasutavad vähem ressursse ja sobituvad ringmajanduse ühiskonda, et panustada ÜRO kestliku arengu eesmärkide täitmisse.
Tork ja meie emaettevõte Essity on võtnud kohustuse kaasa aidata ÜRO kestliku arengu eesmärkide täitmisele. Meie keskendume oma äritegevuse ja ekspertteadmiste toel peamiselt eesmärkidele 3, 6, 12, 13 ja 15, sest me usume, et saame just nende puhul tõesti midagi ära teha. Meie jätkusuutlikkuse platvormid – heaolu, rohkem vähema abil ja ringmajandus – võimaldavad meil luua tõelist väärtust meie klientidele, partneritele ja ühiskonnale, ja teha seda nendega koos.
Kas teadsite, et…

Tork kuulub globaalsesse hügieeni- ja tervisevaldkonna äriühingusse Essity, mida peetakse maailma üheks kõige jätkusuutlikumaks ettevõtteks.

Viited

Nr 1 Andmed põhinevad Tork exelCLEAN ® ning kaltsude ja riidelappide kasutamise võrdlusel
Nr 2 2-kihiline salvrätik lauapealses jaoturis võrreldes Fastfold tootega (Tork jaotur: 271800 ja Tork täitetoode: 10933)
Essity poolt läbi viidud ja IVL, Rootsi Keskkonnauuringute Instituudi poolt kinnitatud Euroopa olelusringi hindamise tulemuste põhjal, kus on arvesse võetud välditud protsesse, 2017