Meie süsteemide ettevalmistamine kasutajate põlvkondade teenimiseks

Me teame, et te vajate ülimalt usaldusväärseid süsteeme, mis laseksid teil keskenduda oma äritegevusele. Seetõttu läbib iga meie süsteem väljatöötamise ajal karmid laboratoorsed ja reaaltingimustes katsed ning kvaliteedikontrolli, enne kui me neid teile tutvustame.

Tõeliselt vanadele Tork jaoturitele sattumine ei ole sugugi ebatavaline. Mõnikord juhtute te nägema 1980ndatel aastatel seinale paigaldatud Tork jaotureid, mis tähendab, et neil võib olla seljataga miljonite külastajate varustamine seebi, käterättide ja tualettpaberiga. Sest nad lihtsalt töötavad ikka veel.
 
TOL_wolfs_714x294.jpg
 
 Tork jaoturid 1980ndatest

Arvukad katsetused, miljoneid kordi

Meie kaasaegsetes laborites katsetatakse terveid jaoturite ja täitetoodete süsteeme, et kontrollida väljastusfunktsiooni, mehhaanilise ja keemilise vastupidavuse vastavust meie rangetele standarditele. Me kasutame tööstuslikke roboteid, et veenduda mehhaanilises vastupidavuses ja katsetada miljoneid väljastustsükleid. Me viime läbi tilkumiskatsed, kraapimiskatsed, pakendikatsed, ladustamiskatsed madalate ja kõrgete temperatuuride juures, keemilise vastupidavuse katsed ja palju muud – mille tulemusel saate te alati olla kindel, et meie tooted täidavad oma ülesande.

„Me teeme suuri jõupingutusi oma toodete vastavusse viimiseks standardiga, mis on toonud meile üleilmse juhtpositsiooni professionaalse hügieeni valdkonnas. Proovige meie süsteeme – te märkate erinevust.” 

- Agneta Rydenstam, globaalsete laboriteenuste juht, Tork


TOL_wolfs2_714x294.jpg

Kavandatud ja kontrollitud mis tahes kasutuseks

Meie valmistame Tork kaubamärgi all tooteid, mis on valmis kokkupuuteks tõelise maailmaga. See, et teatav jaoturisüsteem oli esialgselt välja töötatud büroode jaoks, ei tähenda, et seda ei hakata lõpuks kasutama pubides või staadionidel, väga erinevates tingimustes. Tegelikes tingimustes katsetamine laseb meie süsteemidel kokku puutuda oodatud ja ootamatu mõjuga, tagades hakkama saamise mõlemaga. Selle tulemuseks on võimalikult usaldusväärsed tooted, mille kasutamine ei nõua mingeid pingutusi.
 
Niisiis ei ole juhus, et te juhtute mõnikord nägema Tork vanu süsteeme, mida kasutatakse siiani. Meie tooteid katsetavad inimesed tegutsevad iga päev nii laboris, tegelikes tingimuste, isegi metsas, et tagada meie toodete erakordne kvaliteet. Seda tehakse selleks, et saaksite hügieenitingimuste eest hoolitsemise meile usaldada ja keskenduda kõige tähtsamale – oma äritegevuse korraldamisele.

Printige Laadige alla