Parem puhastuskvaliteet. Suurem rahulolu töökohas.

Parem puhastuskvaliteet. Suurem rahulolu töökohas.

Puhastamine ja hügieen on vajalikud ka väiksemate eelarvete ja vahendite korral. Tork pakub tooteid ja teenuseid, et puhastamine oleks tõhusam – jättes rohkem aega muudele puhastustoimingutele, et vähendada kaebuste arvu.  

Büroo kaebuste minimeerimise tööriist

Kontrollige oma teadmisi valdkonna andmete kohta ja tutvuge hügieenilahendustega, mis aitavad vähendada kaebusi. Võtke väljakutse kohe vastu!
Alusta siit
Büroo kaebuste minimeerija väljakutse alustamise ekraan

Rääkige hügieenieksperdiga

Broneerige kohe kõne, et teada saada, kuidas parem puhastuskvaliteet tagab suurema rahulolu töökohal.

Lahtiütlused

 
Põhineb 2021. aasta märtsis 34 praegust Tork Vision Puhastust kasutava kliendi seas Euroopas ja Põhja-Ameerikas läbi viidud uuringu tulemustel. Tork Vision Puhastus oli varem tuntud nime all Tork EasyCube.

** Statista: Büroohoonete kaebused, keskmine vahemikus 2017 kuni 2021; 185 vastajat Põhja-Ameerikast; ehitusvaldkonna töövõtjad / äripuhastusteenuse osutajad   

*** Behaviorally – kvalitatiivne ja kvantitatiivne kontori segmenti puudutav uuring, milles osales rohkem kui 600 vastajat ning mis viidi läbi Põhja-Ameerikas ja Euroopas, juuni 2022 

**** Kliendi mõõtmiste ja tagasiside alusel jaoturite kontrollimise kohta 6 kuu vältel, võrreldes olukorda enne ja pärast Tork Vision Puhastuse paigaldust (juunist detsembrini 2019). Mõõdetud 16 Tork Vision Puhastuse süsteemiga ühendatud tegevuskohas, iga jaoturi kontrollimisele kulub umbes 20 sekundit. 

***** Tork Vision Cleaning jaoturid on täidetud kuni 99% ajast: Mõõdetud peaaegu 13 000 ühendatud jaoturil juunist kuni detsembrini 2019, arvestades, kui kaua jaotur on kogu kuu kasutusajast tühjas olekus. 

****** Tork PeakServe® Continuous™ jadaväljastusega käterätijaotur: kõige suurema jõudlusega jaotur turul võrreldes Euroopa konkurendi pikima rullkäterätikuga ja teenindab taastäitmiste vahel 600 inimest rohkem võrreldes Tork H2 Universal täitetootega 150299 ja volditud käterätikute jaoturiga 552000.