Tualettruumid

Kaebuste vähendamiseks alustage sealt, kus mõju on kõige suurem: tualettruumidest. 71% puhastustöötajatest ütleb, et kui jaoturite täitmine oleks kiirem ja lihtsam, jääks neil rohkem aege muudele tööülesannetele.*  Tagage puhastamise ja tualettruumide hoolduse hea ja tõhus toimimine hügieenilahendustega, tänu millele jääb muudeks töödeks rohkem aega. Parem puhastustõhusus suuremaks rahuloluks töökohas.

Rääkige hügieenieksperdiga

Broneerige kohe kõne, et teada saada, kuidas parem puhastuskvaliteet tagab suurema rahulolu töökohal.

Lahtiütlused

* Behaviorally – kvalitatiivne ja kvantitatiivne kontori segmenti puudutav uuring, milles osales rohkem kui 600 vastajat ning mis viidi läbi Põhja-Ameerikas ja Euroopas, juuni 2022 

** Kokkuhoitud süsinikuheide arvutatud kuu kohta keskmises büroos, kus on 800 töötajat. Hinnangulised andmed on saadud sõltumatu isiku kinnitatud olelusringi analüüsist ELi keskmiste tingimuste korral, kus on arvestatud välditud protsesse alternatiivsete toorkiudude ja energia kasutamisel. Võimalik süsinikuheite kokkuhoid kilogrammides, mille puhul on aluseks võetud olelusringi analüüsi tulemust ja meile esitatud kogutud kaalupõhiseid andmeid. Hinnangulisi andmeid ei tohi kasutada süsinikujalajälje arvutamiseks ega aruandluse eesmärgil.