Klientidele lähemal

Klientidele lähemal

Põhimõtted, inspiratsioon ja näpunäiteid, mis aitavad teie restoranil järgmisele tasemele tõusta.

Navigeerige uues normaalsuses

Restoranitööstuse jaoks on see aeg olnud väljakutseid täis, uus normaalsus loob uusi nõudmisi ja kohustusi, kuid pakub ka võimalusi. Me toetame teid oma ülemaailmse kogemusega majutustööstuses köögi-, söögi- ja pesuruumide puhastamiseks vajalike tarvete täieliku pakkumisega, et saaksite luua meeldejäävaid ja ohutuid kogemusi, mis aitavad teil võita külastajate usaldust. 
  
Siit leiate inspireerivat teavet endale, oma töötajatele ja külastajatele ohutu keskkonna loomise kohta, koos nõuannete ja nippidega, kuidas kohandada oma äri uue normaalsusega. 
 
Kui otsite soovitusi ja abi oma restoranis hügieeni ja toiduohutuse kõrge taseme hoidmiseks. Leiate selle lehelt Tork Clean Care Foodservice. 

Restoranitööstuses ohutute kogemuste loomiseks laadige alla meie aruanded

Restoranid näevad täna vaeva, et tulla tagasi uute ja innovaatiliste lahendustega, mis on nutikad ja nende külastajatele ohutud. Usume, et tulevikus on restoranitööstuses veelgi rohkem digitaalseid lahendusi, nagu kontaktivabad maksesüsteemid, menüüd ja tellimine läbi rakenduste. Samuti on tõusev ja ilmselt jätkuv suundumus toidu kaasaostmine. Meie aruannetest leiate näpunäiteid ja tuge uues normaalsuses navigeerimiseks ning külastajate enesekindluse suurendamiseks.

Küsige tasuta nõustamist!

Seotud tooted