Teenige LEED krediidipunkte Torki abil

Teenige LEED krediidipunkte Torki abil

LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) on kõige laiemalt kasutatav rohelise ehituse hindamissüsteem maailmas. LEED pakub tervislike, väga tõhusate ja kulutasuvate roheliste ehituste loomise raamistiku erinevate avalike hoonete või eluasemeprojektide jaoks. 


LEED sertifikaadi pälvimisega võib teie ettevõtte tugevdada oma rohelist kuvandit, saavutada konkurentsieelise, talente ligi meelitada ja tööl hoida ning täita oma jätkusuutlikkuse eesmärke.


Kuidas LEED krediidipunktid toimivad?  

 
LEED toimib krediidipunktide süsteemi alusel, kus hoone projekteerimise, ehitamise, halduse ja hooldusega seotud erinevad aspektid teenivad teile ehitise krediidipunkte. Kui need krediidipunktid liidetakse, on hoonele võimalik väljastada standard-, hõbe-, kuld- või plaatinataseme LEED sertifikaat.

Paljud Torki tooted ja teenused võivad aidata teie ettevõttel teenida LEED krediidipunkte. Näiteks, üle minnes kolmanda isiku sertifikaadiga olmepaberi kasutamisele, võite te teenida kuni 2 LEED krediidipunkti, rohelise puhastamise ja keskkonna seisukohast eelistatud ostude eest. Ehitis võib samuti teenida kuni 5 krediidipunkti innovatsiooninõuete täitmise eest, näiteks võttes kasutusele Tork EasyCube® või paigaldades Tork PeakServe® tehnoloogia. 

 

Kui teil on praegu LEED hõbestaatus 58 LEED krediidipunktiga, võib üleminek Tork kolmanda isiku sertifikaadiga olmepaberi ja paberkäterätikute kasutamisele teenida teile kuni 2 krediidipunkti, millega te võite pälvida juba LEED kuldsertifikaadi. 

Kontakt

Teenige oma asutusele LEED krediidipunkte Torki toodete ja teenuste abil

Viited

1Kahe Tork EasyCube kliendi tulemuste kaalutud keskmine, mõõdetud 158 päeva jooksul, enne ja pärast Tork EasyCube™ kasutuselevõtmist